Infamia
powrót do forum 1 sezonu

Serial ciekawy ,ale dialogi bardzo niezrozumiałe ,Czy tylko ja miałam ten problem?

pakael

Nie tylko ty. Sporo dialogów nieczytelnych. Duża skala natężenia dźwięku sprawia, że albo zbyt cicho, albo za głośno.

pakael

Ja wszystko rozumiem. Nie rozumiem natomiast ciągłego narzekania na dźwięk w polskich filmach. Ja prawie nigdy nie mam z tym problemu. Poza tym można się wspomóc napisami.

pakael

Nie tylko Ty. Ja oglądałam z napisami bo jak mówiła coś matka Gity albo Tagar to nie słyszałam połowy. :/

ocenił(a) serial na 8
pakael

Też miałam z tym problem. Muzyka głośna ze trzeba ściszyć, a przy dialogach podkręcac głośność.

ocenił(a) serial na 8
pakael

Ja oglądam z napisami bo nie mogłam dosłyszeć.

ocenił(a) serial na 6
pakael

Jak to w polskim kinie, jak widać, czy raczej słychać, nawet realizowanym dla Netflixa. Na szczęście są napisy.

ocenił(a) serial na 8
pakael

Odwieczny problem polskich produkcji - dźwięk

ocenił(a) serial na 10
pakael

Standard dla polskch filmów/seriali, przy dialogach podgłaśniasz, a nagle jak wjedzie muza to kolumny chce rozwalić

ocenił(a) serial na 8
pakael

To jest w ogóle nie do porównania z typowymi polskimi produkcjami, w końcu słychać dialogi

pakael

Dokładnie mam tak samo. Muzyka mega głośna a zaraz trzeba podglosnic żeby coś słyszeć co mówią.

ocenił(a) serial na 3
pakael

Tez tak miałam. Strasznie niewyraźne dialogi, musiałam oglądać z napisami lub przewijać pare razy co sprawia ze niski jest komfort oglądania

pakael

ja ogarnąłem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones