Informacja zwrotna
powrót do forum 1 sezonu

Cudowny Jakubik

ocenił(a) serial na 8

Wspaniała rola, aż bolał brzuch momentami. Cała obsada świetnie sobie poradziła, ale pan Jakubik jest mistrzem.

ocenił(a) serial na 7
naiv

Ten jegomość gdzie się nie pojawi odwala taki sztos, że po skończonym seansie chce się go odpalić jeszcze raz.

ocenił(a) serial na 8
MinisterLG

Właśnie tak! Sama się zastanawiałam czy jeszcze raz nie obejrzeć, emocje wciąż sobie grają w środku po finale.

ocenił(a) serial na 7
naiv

Zapewne widziałaś , ale jak nie, to polecam z nim Klangor.

Osobiście informacji zwrotnej jeszcze nie widziałem, ale odczucia po Klangor miałem podobne, więc nie zakładam, że tym razem będzie inaczej ;)

ocenił(a) serial na 8
MinisterLG

Widziałam Klangor i też piękna estetyka, ale Informacja zwrotna bardziej mnie dotknęła. Czekam na Twoje wrażenia.

naiv

Zgadzam się, momentami bolało, Jakubik świetny.

ocenił(a) serial na 6
samotyja

Jakubik doskonały, ale jednak Klangor bardziej mi podpasowal

ocenił(a) serial na 7
naiv

Jakubik robił co mógł, ale on nie pasował do tej roli... W książce to jest inna postać. Żulczyk to przyznał, że inna postać niż on stworzył.

ocenił(a) serial na 6
ulpianus

Gdzie tak stwierdził?

ocenił(a) serial na 7
hyperionide

Na YT na kanale Impordelabilia. Wywiad sprzed około 2 tygodni.

ocenił(a) serial na 6
ulpianus

Dzięki!

ocenił(a) serial na 8
ulpianus

Nie pasował? Trudno wyobrazić sobie kogoś bardziej realnego.

ocenił(a) serial na 8
naiv

O tak mocnej roli trudno powiedzieć, że je,st cudna.

ocenił(a) serial na 3
naiv

Dla mnie najlepszy był ten co grał Piotrka. Emocjonalny sztos.

ocenił(a) serial na 10
naiv

Jakubik nie zawiodl-mistrz kazdej roli za jaka sie wezmie. Super ogladalo mi sie tez Konopke, niedawno skonczylam Absolutnych Debiutantow, gdzie swietnie zagral dupe i pantofla, a tu zupelnie inna strona-krol zycia, swietny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones