PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578173}

Inna

Awkward.
7,1 23 792
oceny
7,1 10 1 23792
Inna
powrót do forum serialu Inna

Jak dla mnie to powinien być finał innej. Idealne zakończenie nie widzę sensu dalszych odcinków w collegu. Jedynie co mnie zainteresowało to zwiastun gdzie widać Jenne jakby była w ciąży ciekawe czy to prawda czy sen.

ocenił(a) serial na 7
Kinomaniaczka_95

Też tak uważam. Jestem świeżo po obejrzeniu 12 odcinka. Naprawdę dobry moment na zakończenie.
Hmm, zaciekawiłaś mnie. Podałabyś link do tego trailera?

ocenił(a) serial na 6
Kinomaniaczka_95

Chętnie zobaczyłabym ten trailer ;)

ziaba933

Pokazali pod koniec 12 odcinka ,ale to było raptem 15 sekund http://www.tvseriesonline.pl/awkward/5x12-27/ ja tutaj oglądałam

ocenił(a) serial na 7
Kinomaniaczka_95

aco z 13 odcinkiem, bo podobno premiera była 16.11 a jakoś nigdzie go nie widzę :(

axess0327

To musi być jakiś błąd, bo nie ma jeszcze 13 odcinka i nie wiem, ale prawdopodobnie ma byc dopiero w 2016 ? jak ktos wie prosze niech mnie poprawi

Arlett_a

Też myslę, że pomyłka bo ja nigdzie nie mogę znaleźć a tu na filmwebie w ogóle jak klikniesz w odcinki to wychodzi, że jeszcze chyba 4 w 2015 roku mają wyjść. Ciekawe kiedy, skoro już mamy 1 tydzień grudnia za sobą a przecież w święta też nie puszczą...

rena1984

Zapewne błąd. Często tutaj się takowe zdarzają. A na następny odc pewnie musimy poczekać do 2016

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones