PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124080}

Inspektor Gadżet

Inspector Gadget
6,4 10 496
ocen
6,4 10 1 10496
6,5 4
oceny krytyków
Inspektor Gadżet
powrót do forum serialu Inspektor Gadżet

Od razu na wstępie chcę zaznaczyć, że moja opinia o tym serialu animowanym jest jak najbardziej pozytywna.

Wystawiam temu serialowi 10/10, głównie z powodu trzech niezwykle ważnych aspektów:
1. Melodia jest mistrzowsko wykonana, może konkurować śmiało z podkładem do "Los Fruittis" i "Delfy", oraz fajnym podkładem muzycznym np. z "Łebskiego Harry'ego".
Słowa ułożone do polskiej wersji językowej również są bardzo fajne, choć na dzień dzisiejszy dokładnie ich nie pamiętam, przypominam sobie za to refren "Go, Gadget, go!!!" i zagrywkę między wierszami.
2. Świetna fabuła, wartka akcja, duże poczucie humoru.
Nic dodać, nic ująć. Mogę bardzo dużo pochwalić, jestem zdania, że jest naprawdę co chwalić - świetne zrealizowany komizm językowy, komizm sytuacyjny i komizm postaci.
3. Komiczna postać Gadgeta (opisuję ją osobno, bo dwa zdania muszę tutaj zamieścić). Myślę, że naprawdę Gadget jest esencją całego serialu, dostarcza zabawnego poczucia, że serial ma w sobie jakieś śmieszne przesłanie ("głupi ma zawsze szczęście"). Jak widać, Gadget ma więcej szczęścia niż rozumu i to wielokrotnie ratuje mu życie, ale szkodzi innym. Przechlapane ma przez to jego komisarz, Quimby.
Cóż więcej mogę napisać... Świetny serial.

Pozdrawiam. Proszę napisać, co Państwo o ty myślą.

ocenił(a) serial na 10
underground73

Ten film animowany kojarzy mi się z moim dzieciństwem- nie było dnia, bym nie zagłębiała się w wątki razem z inspektorem Gadżetem :)Tytułowy bohater to postać bardzo komiczna, słuszna uwaga- często wydaje się, że ma więcej szczęścia niż rozumu. Zwykle z zadań mu powierzonych lepiej wywiązywała się jego siostrzenica niż on :)Nadal bardzo lubię ten serial, choć z bajek dla dzieci już wyrosłam :)
Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 7
Catri

"Zwykle z zadań mu powierzonych lepiej wywiązywała się jego siostrzenica niż on :)"
Heh, pamiętam, że trochę mnie to irytowało jak oglądałam Gadgeta dzieckiem będąc i zastanawiałam się, kiedy ten Gadget wreszcie przestanie być taki głupi i zobaczy, że jego siostrzenica wykonuje za niego większość zadań.
Ale ogólnie bajka bardzo fajna i piosenka wpadająca w ucho :)
I te "dalej dalej ręce Gadgeta!" :D

underground73

Eeh jedna z moich ulubionych bajek. Bajkowe TVN to było coś Teraz Gadget leci na kanałach Jetix Play i Kids Co do których niestety nie mam dostępu a z chęcią bym sobie jeszcze raz obejrzał wszystkie odcinki.

X_Man

Gadżet wymiata! kiedyś się oglądało jak bajkowe kino było hehe :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones