PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720965}

Into The Badlands: Kraina bezprawia

Into the Badlands
7,5 4 304
oceny
7,5 10 1 4304
Into The Badlands: Kraina bezprawia
powrót do forum serialu Into The Badlands: Kraina bezprawia

Nie mogę tego pojąć; Wdowa uratowała ją przed ojcem co sie do niej kleił dała jej dom cały świat jak to ujeła Wdowa. A Tilda co obraziła sie na nią, bo oddała Vale w rece Quinna, wg mnie bardzo dobrze zrobiła ta ją namawiała by otruła Wdowe to na jej miejscu za takie coś bym ją też oddała pozatym jak to Wdowa ujeła'' poświęcenie jednej osoby dla większej sprawy która nie jest przynależna do nas to niech się tak stanie pozatym chciałam ją ukarać za to ,że chciała sie nastawić przeciwko mnie''. Pod koniec odc 9 za takie słowa co Tilda powiedziała do Wdowy "powinnam cię otruć" to była dobra reakcja Wdowy plaskacz, bo tu przekroczyła granice należało jej się ,potem walczyły okey i Tilda dostała po dupie; Wdowa odetchneła z ulga że wciąz żyje ona i miała ona od niej w spokoju odejsc no ale Tilda wyskoczyła z tym 'KILL ME" i dostała nokaut. Sama do tego doprowadzila przez swoje fochy w których ja nie widze zadnego sensu, z całej tej relacji to ja w zupełności jestem po stronie Wodowy, bo zachowanie Tildy wcale nie pojmuje.

P.S. Jak myslicie jak bedzie wyglądać ich kolejne spotkanie. Wdowa byłaby zdolna ją zabić? W walce ją napewno pokona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones