PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720965}

Into The Badlands: Kraina bezprawia

Into the Badlands
7,5 4 304
oceny
7,5 10 1 4304
Into The Badlands: Kraina bezprawia
powrót do forum serialu Into The Badlands: Kraina bezprawia

Mamy 3 sezon a wiemy coraz mniej. Zagadki i szczątkowe informacje pojawiają się zupełnie z nikąd. Serial ma jednak bardzo ciekawych bochaterów, którym kibicuje się w drodze w nieznane, a przede wszystkim dobre sceny walk, scenografie i całą otoczkę feudalnego świata przyszłości ze wszystkimi zagadkami jakie kryje.

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

Mnie z sezonu na sezon coraz bardziej podoba :) No ma coś w sobie. Sceny walk rewelacja, bohaterowie wyraziści. Kostiumy są też niczego sobie :) Czekam na 4. sezon! :)

pg1983

Właśnie ta forma serialu też mi się podoba ale mam nadzieję,żę w końcu się coś wyjaśni. Zwykle w serialach po kilku odcinkach wiadomo już co i jak lub można się wszystkiego domyślić, a tu wciąż narastają zagadki i niewiadome. Kibicuje Wdowie i Sunny, Tilda również sympatyczna postać. Nie lubię zbytnio M.K. z początku był głównym bohaterem ale teraz jako zszedł na dalszy plan i mam nadzieje,że tam zostanie.

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

mnie też M.K jakoś do siebie zraził i to wcale nie tym jaki się stał a tym chyba jak gra.
Walki mi się najbardziej w 1 sezonie podobały.
Czemu ten sezon taki krótki :( tylko 8odc?

RadoslawKamil

Serial świetny. Jedyne co mnie wkurza a jednocześnie zdaję sobie sprawę że tu tak właśnie ma być to te stroje. Faceci w melonikach z mieczem, gorzej cała armia facetów w melonikach. Czy oni maja fabrykę produkującą meloniki? przypominam że jest to serial postapo więc może odrobina udręczenia by się przydała. Np brak materiałów na meloniki.
Ogólnie ciekawy, zagmatwany gdzie pojecie dobry chyba nie istnieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones