PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470037}
7,1 1 597
ocen
7,1 10 1 1597
Itazura na Kiss
powrót do forum serialu Itazura na Kiss

Jedno z Najlepszych:))

ocenił(a) serial na 10

Według mnie to było świetne,pełne humoru anime i oceniam je 10/10 bo dawno tak sie nie śmiałam choć przyznam,że w niektórych momentach chciało mi sie płakać:)Bardzo zachęcam do obejrzenia tego anime na prawde wciąga:)

Asik_san

noo mi nie tylko łzy się udzielały, a i złość się zdarzała. bardzo życiowe anime :)
pozdrawiam

Asik_san

Mi tez sie bardzo spodobało obejrzałam wszystkie odcinki w jeden dzień i jeszcze raz.:) Nie rozumuem osób któży nie polubili tego anime:(

Pati2602

Ja tak samo, wczoraj wytrwale oglądałam do późna anime, chociaż dzisiaj musiałam wcześnie rano spać. I tak samo - wzruszyło mnie to niezmiernie. A ending chociaż tak słodki pasował świetnie, najczęściej pojawiała się ta melodyjka kiedy ryczałam ze wzruszenia. Oby więcej takich anime, które łapią za serce ; )
A może znacie ? Ja w sumie polecam jeszcze tego typu : Lovely Complex, Kaichou wa maid sama, Peach girl i Special A

ocenił(a) serial na 7
Asik_san

no w sumie bardzo spoczko, ale niektóre momenty były dziwne :)

użytkownik usunięty
Asik_san

Zgadzam się ze wszystkimi. Wspaniałe anime! 10/10 Oglądam je już drugi raz. Jedno z moich ulubionych. Rónież polecam Lovely Complex - świetna komedia:) i Peach Girl - wzruszające anime.

ocenił(a) serial na 7
Asik_san

za pierwszym razem jakoś mi się średnio podobało, ale ostatnio odświeżyłam i muszę przyznać że znacznie bardziej przypadła mi do gustu. pewnie do niej jeszcze wrócę

katarzynaher

Nie jest to moje ulubione anime. Strasznie mnie irytowało zachowanie Kotoko- szczególnie w pierwszej części (można podzielić to anime na 2 części 1-14odc. i 15-25odc.). Już po paru pierwszych odcinkach miałem z niego zrezygnował (jak to zazwyczaj robię w takich sytuacjach), ale postawiłem wytrwać do końca z ciekawości. Druga część jest o wiele lepsza. I to się ceni, że twórcy nie dzieli go na 2 sezony, tylko pokazali całą historię z zakończeniem (kiedy wszystkie wątki są zamknięte). Dla mnie najlepszą postacią była oczywiście Oba-sama (mama) :D

ocenił(a) serial na 7
films100

moje odczucia są podobne, dla mnie od odc. 13 wszystko się w końcu rozkręca w "dobrym" kierunku :)szkoda że w k-dramie bądź nie pokazali ostatnich odcinków tzn kiedy Kotoko jest w ciąży, zastanawiam się jeszcze nad t-dramą 2 sezonie, ale chyba ciążę też pominęli

katarzynaher

hmm.. dramat? zapewne ktoś kto tworzył profil tego tytułu na filmwebie przepisał gatunki z wikipedii :) oglądając anime sam czekałem na ten "dramat"- myślałem, że ta ciąża :/ może. a jeśli chodzi o tą wiki to już na angielskiej stronie wszystko jest poprawnie- bez błędu. myślę, że nic nie pominęli, wszystko pokazali tak jak ma być, czyli tak jak w mandze.

(w sumie to nie do końca zrozumiałem twoją wypowiedź, więc napisałem to up) :D

ocenił(a) serial na 7
films100

he kombinowałam odp i troche bez sensu mi wyszło:"szkoda że w k-dramie nie pokazali ostatnich odcinków" chodziło mi o k-dramę czyli koreański serial na podstawie tej mangi
http://www.filmweb.pl/serial/Jang-nan-seu-reon+Ki-seu-2010-577510
i t-drama tajwański
http://www.filmweb.pl/serial/E+Zuo+Ju+Zhi+Wen-2005-284975
http://www.filmweb.pl/serial/E+Zuo+Ju+Zhi+Wen+2-2007-384762
azjatyckie seriale o różnej ilości odc średnio od 10- 30 ale to nie standardy nazywane są dramą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones