PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470037}
7,1 1 597
ocen
7,1 10 1 1597
Itazura na Kiss
powrót do forum serialu Itazura na Kiss

KAC

ocenił(a) serial na 9

Mam tzw. "kaca",nie nie odnosi się on do spożytej ilości alkoholu,lecz takiego kaca w stosunku do TEGO anime.
Bardzo związałam się z bohaterami i czuję pustkę po obejrzeniu ostatniego odcinka.
Te uczucie powinno minąć z jakiś czas,ale wspomnienia zostaną.
Na początku bardzo śmieszyły mnie zachowania,okoliczności i ogólnie wiele rzeczy ,ponieważ nie oglądałam anime od dłuższego czas,roku albo ponad ,więc nie mogłam się przyzwyczaić do humoru Japończyków,lecz jak piszę dopiero końcówka serii w pewien sposób zaangażowała mnie w całości.
Gdyby nie oschłość głównego bohatera i jego małej metamorfozie pewnie porzuciłabym serię po 1 lub 2 odcinkach.
Brakowało mi jednak jakiś większych refleksji ze strony Naokiego,wiem ,że miał problemy z okazywaniem uczuć no ale bez przesady.
Przyśpieszenie akcji w połowie też było trochę nienaturalne i mogłoby przebiegać zgodnie z prędkością pierwszej części serii.
A propo Kotoko : czy ona była brzydka?Czemu wielu bohaterów anime uważała ją za nieatrakcyjną?
W czasie ciąży wyglądała trochę abstrakcyjnie,ale według mnie była jedną z ładniejszych charakterów tego tytułu.
A co mnie OKROPNIE zirytowało?
To córka naszej parki.
Wiem " córeczka tatusia",ale żeby rywalizowała o niego z matką?!
I czemu kiedy ich córka spytała się Naokiego kogo kocha bardziej to powiedział,że ją?
Kobietę kocha się inaczej ,a dziecko inaczej i nie powinno się przyznawać do czegoś takiego.
Myślę ,że Naoki kochał Kotoko ,lecz nie była to miłość namiętna jak miłość Romea do Julii.
Naoki nie zatracił się w całości w tej miłości.
Może też o tym świadczyć to ,że cały czas mieszkają z rodzicami.

ocenił(a) serial na 9
shikinata

Koniec końców ,jednak mimo moich uwag to seria ląduje w ulubionych.
Gdyby nie była taka wyjątkowa czy rozwodziłabym się tak nad nią????


I teraz mam pytanie : ktoś zna podobną poważniejszą serię z ZAKOŃCZENIEM (nienawidzę urwania anime ,bez zakończenia).
Niektóre wypowiedzi czytałam pod tym anime,ale większość tytułów oglądałam/kojarzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones