PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644159}

Ja, ona i Eva

Por ella soy Eva
7,4 223
oceny
7,4 10 1 223
Ja, ona i Eva
powrót do forum serialu Ja, ona i Eva

Mam małą prośbę. Czy byłby ktoś tak wspaniałomyślny i opisał mi w skrócie co się działo od 1 do
41 odcinka? nie chodzi mi o dokładności jakieś. Tylko takie ogólne rzeczy np. o co chodzi z
Plutarco. Czemu przystawia się do Heleny..
Zaczęłam ogladać wczoraj,ale nie chce mi się wracać do 1 odcinka bo nie mam na to czasu :D

Z góry dziękuję

caroline_940

Z winy Juana Carlosa gi straciło olbrzymi kontrakt. Adriano chciał wyrzucić JC z firmy ale on obiecał, że zdobćdzie tak samo duży kontrakt, ale w zamian będzie chciał udziały w gi. Adriano się zgodził i chyba postawił warunek, że jak mu się nie uda zdobyć takiego duże kontraktu to cała ich trójka wyleci z pracy ( JC, Santi i Fer).
JC dowiedział się, że duże pieniądze są za kontrakt związany z plażą Majahua i przypomniał sobie jak wyrzucił projekt odnośnie Plaży Majahua jakieś kilka dni temu. Owy projekt był Heleny Moreno, która pracowała nad nim bardzo długo i wreszcie umówiła się z JC na spotkanie, ale on o tym zapomniał, bo był w Acapulco. CZekałą na niego, ale się nie doczekała i zostawiła u Marceli ten projekt i poprosiła, aby ona go przekazała JC. JAk JC zobaczył ten projekt, przeczytał tylko okładkę i wyrzucił do do kosza.
I jak JC przypomniał sobie o tym projekcie to próbowął go zdobyć. Nawet szukał w śmieciach, ale był on już bezużyteczny. I aby zdobyć projekt JC postanowił uwieść Helenę, podawał się za Argentyńczyka. Niestety nie było tak łatwo jak mu się zdawało. Helena była inna od kobiet, z którymi się spotykał. I JC się zakochał w Helenie i później jak ona dała mu ten projekt, aby go przeczytał to JC tego nie zrobił, tylko zniszczył go na oczach przyjaciół. W miedzy czasie człowiek Plutiego wykradł projekt Heleny. Później Helena dowiedziała się, że Juan Peron, to Juan Carlos i nie mogła mu wybaczyć, że ją oszukał. Później Plutraco sprytnie wrobił JC w kradzież pieniędzy z gi i chyba projektu Heleny. JC miał wypadek, wszyscy myśleli i wciąż myślą, że umarł, ale on się ukrywa. Chce oczyścić swoje imię i odzyskać miłość Heleny, dlatego przebrał się za Evę.
Plutarco ożenił się z Antonia tylko dla kasy. Od zawsze chciał mieć udział gi i był zazdrosny o JC, że Adriano o wiele lepiej go traktuje mimo, iż nie są spokrewnieni. Adriano zawsze podkreślał, że traktuje JC jak syna. Plutarco od 10 lat, był mężem Antonii i od 10 lat jego kochanką jest Rebeca.
A co do Plutarco i Heleny, to on ma na jej punkcie obsesję... Hmm jakby mi cos jeszcze przyszło do głowy to napiszę:)

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

ojej dziękuję ślicznie! bardzo mi pomogłaś! :) już się trochę odnalazłam w tym temacie, ale i tak dzięki Tobie uzupełniłam informacje :)

ocenił(a) serial na 7
caroline_940

wiedziałam, że JC nie zrobił nic złego Helenie :) czułam to :D
uwielbiam Jaime w takich rolach :D

caroline_940

No hay de que :) Cieszę się, że mogłam pomóc ;) I sorki za literówki i tym podobne błędy...

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

nie ma problemu, przymykam na to oko ;) każdemu się może zdarzyć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones