PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644159}

Ja, ona i Eva

Por ella soy Eva
7,4 223
oceny
7,4 10 1 223
Ja, ona i Eva
powrót do forum serialu Ja, ona i Eva

Od 14 stycznia 2013 roku emisja serialu "Ja, ona i Eva" w Puls 2 tylko w soboty o 12.00 i w niedziele o 13.00. I Od 14 stycznia przerywamy emisję 'Ja Ona i Eva' w paśmie o 18:30, a w tym czasie emitować będziemy serial docu-reality 'Sekrety i kłamstwa' czyli oryginalną wersję znanej z TVN 'Ukrytej prawdy'. Telenowela pozostanie w ramówce w soboty i niedziele. Jeśli jej wyniki będą się poprawiać, to pomyślimy o kolejnych tytułach. Na razie telenowela ma najgorsze wyniki oglądalności wśród wszystkich programów emitowanych przez Puls 2.

ocenił(a) serial na 7
Zbuntowany_RBD

po prostu nie wierze!!!!!!! jak oni mogą to nam robić :(

Zbuntowany_RBD

Najnowsze informacje : Do 12 stycznia PESE o 18:30, ale później tylko o 12:00 (w południe) od poniedziałku do piątku, bez powtórek.

jagodajulia

mogli znow dac na pulsie

jagodajulia

to jest dopiero glupota.... zero wyobrazni i szacunku dla widza. Po prostu skandal

Samarrita

Tak....
Później niech się nie dziwią, że mała oglądalność...

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

dramat :(

Zbuntowany_RBD

najgorsze wyniki? jakim cudem? przeciez to najlepsza i najbardziej logiczna w swojej akcji telka jaka ogladalam.... ktos sie tu dobrze czuje?

ocenił(a) serial na 10
Samarrita

Chyba nie.

Samarrita

Jak telka leci najpierw na jednym kanale (bardziej dostępnym), później ją emitują na kanale mniej dostępnym i co chwilę zmieniają pory nadawania to nie powinni się dziwić, że wyniki nie są świetne....

Poza tym PESE jest bardzo dobre.

jagodajulia

powinni na tv4 puscic, bylby spokoj ;)

Samarrita

Oj, tak, tak..:) albo na tvpuls, tylko wieczorem, albo około 16....

jagodajulia

powinna tak byc

Zbuntowany_RBD

to skandal, co telewizja puls robi z widzami! O nowej godzinie to tylko mogą oglądać emeryci! Film leci już tyle czasu to każdy chce znać zakończenie! A przy tym bardzo fajnie się go ogląda, bardzo dobrzy, sympatyczni aktorzy!
Telewizjo PULS2 - nie przerywaj emisji!!!

ulinka1949

TvPuls2 na razie emituje telenowelę o 12 w południe... Wg mnie była to błędna decyzja...

jagodajulia

zdecydowanie bardzo... kretyni tam pracuja po prostu.

ocenił(a) serial na 9
Samarrita

Mnie też to wnerwia . Sami sobie noge podkładajom !!!!!!!!!!!

malga927

Też oglądałam, ale odkąd zmienili emisję już nie. Raz, że mam stary telewizor z dekoderem wiec żeby dostać się do Puls2 musiałam godzinami przebijać przez dwa kiepsko działające piloty, a dwa o tej porze inni chcą oglądać informacje itd, w weekand też jakoś nie pasuje... Wcześniej zwykle męczyłam Ewą, nawet z przyjemnością, do obiadu :). Widać, że telenowele pomału wylatują z ramówek, najpierw z telewizji publicznej, później tvn i Polsatu, tv4 i teraz Puls, a kilka lat temu na przedwiośniu to nie wiadomo było co oglądać :). Fakt faktem, że staja coraz bardziej schematyczne i bez treści, tak z 15-18 lat temu były krwiste, mroczne i złowieszcze :). Eh wśród nich mijało moje dzieciństwo, młodość, zmieniały się czasy, a obecnie, mizeria ...

ocenił(a) serial na 4
libella

po co komu pilot od tv gdy ma sie przystawke stb z mgep4? no nie pojmuje tego. tez mam tv crt z zewnetrzym dekoderem i korzystanie z pilota od tv nie jest kompletnie wymagane, chyba tylko do zmiany glosnosci i on/off trybu standbye, a kanaly na dekoderze mozna zmieniac na przednim panelu jak komus pilot nie laczy, toz to tylko 21kanalow a jak sie jeszcze usunie te nie potrzebne albo doda funkcje skip - pomijanie to zostaje jeszcze mniej, i nie zapominajmy o funkcji zaplanowany automatyczny podglad - samo wlacza dekoder lub zmienia kanal na wybrany o danej porze, mozna tez nagrywac

Bengosha

No i co z tego ... Raz że mój telewizor ma 20 lat -ale kiedy był młodzieńcem to pilot kanały błyskawicznie zmieniał nawet wycelowany w ścianę, czego nie mogę powiedzieć o super-tandetno-chińskim pilocie od dekodera [jednego z droższych dekoderów], dwa że i tak preferujemy obraz analogowy nad cyfrowy -zwłaszcza że w związku z silnymi zakłóceniami, które w formie cyfrowej wyłączają w ogóle sygnał, a trzy -ja tam nie wiem jak innych- ale u mnie żeby włączyć dekoder trzeba włączyć i wybrać kanał telewizyjny.

Zbuntowany_RBD

Kolejna zmiana emisji...
Od 4 lutego PESE o 6:00 od poniedziałku do piątku.
Od marca też o 6:00 tylko codziennie.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Skąd takie info bo patrzyłem w różnych programach i piszę że dalej jest o 12.00 tak do połowy lutego nie wiem czemu.

Zbuntowany_RBD

Na fb i na różnych forach można przeczytać ;)

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Dziś widziałem na stronie pulsa 2 i tam faktycznie pisze co napisałaś.

ocenił(a) serial na 9
Zbuntowany_RBD

Ciekawe kto będzie o 6:00 rano oglądał ??? Chyba odbiło im doszczętnie ! I jak zwykle zero informacji o zmianach !!!!!!!!!!!!
Włanczam o 12 a tu wilk i zając .

jagodajulia

sami sobie leb ukrecaja tym. Co za debile.

Samarrita

Czytałam, że PESE ma bardzo niskie wyniki i chyba nawet władze Pulsu2 chcieli ją ściągnąć, ale osoba odpowiedzialna za ramówkę chyba ta to nie pozwoliła i postanowiła ją wyemitować do końca. Jednak nie wiem ile w tym prawdy ;)

jagodajulia

ma niskie wyniki, bo takie beznadziejne godziny emisji robia, a poza tym ciagle miotaja ta biedna telka na lewo i prawo...

Samarrita

Tak, zgadzam się... Poza tym Puls2 nie ma tak dużego zasięgu jak Puls...

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Niewiem poco zmienili z Puls na Puls 2 bo znam troche osób które właśnie dlatego przestały to oglądać bo żadko kto ma puls 2 a ze względu na jeden kanał niebędą kupować anteny . Mocno ciekawa jestem czy Tarzan ma lepszom oglądalność ???

malga927

dobre pytanie

jagodajulia

po ja ona i evie nic nie bedzie

Zbuntowany_RBD

Puls 2 nie ma szacunku dla widza jak ma być dobra oglądalność jak co chwila zmieniają godzinę emisji nie kazdy widz ma czas ogladać o 12 czy też w sobotę czy w niedzielę najlepsze godziny to popołudniowe od pon. do piątku

ocenił(a) serial na 9
glasek1

Żesz k..wa mać czy oni do końca oszaleli ??????????????????????
O 6:00 teraz pószczajom i kto będzie to mógł oglądać ???

ocenił(a) serial na 10
malga927

Nie wiem i pojęcia zielonego.

Zbuntowany_RBD

Może do 2 marca będą powtórki, tzn pasmo powtórkowe... ale nic więcej nie wiem...

jagodajulia

juz ktora to zmiana jest

Zbuntowany_RBD

Od marca PESE będzie o 7:00 rano z powtórkami w weekendy.

jagodajulia

zmienili na 6 dlatego że teraz od 6 zaczynają nadawać a kiedyś najwcześniej nadawali o 12 i dlatego było o 12

zostało tylko parę odcinków więc się niedługo jej pozbędą . Nom bo o 6 rano będą dawać Błękitny Patrol pewnie coś w stylu słonecznego patrolu .

jagodajulia

tylko dziwi mnie czemu tłumaczą to Błękitny patrol wszędzie nazywają to Niebieski Pacyfik

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones