PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644159}

Ja, ona i Eva

Por ella soy Eva
7,4 223
oceny
7,4 10 1 223
Ja, ona i Eva
powrót do forum serialu Ja, ona i Eva

Hej :)
Chcialam się dowiedzieć kilku rzeczy :P Moze ktos będzie umial odpowiedziec na moje pytania :P

1.Jak dlugo Juan będzie sie ukrywal pod postacią Evy ? i Czy sam przyzna się ukochanej czy ktos go odkryje ?
2.Czy brat Antoni zwiąże się z kimś na poważnie ? np z Mimi ?:P
3.Czy Antonia pozna prawdziwą twarz męża i go zostawi ? i czy bedzie szczesliwa z kims innym ?

Open_W

A i czy tato Heleny zmieni do niej samej stosunek i do swojej zony ?

Open_W

To ja spróbuję odpowiedzieć.

1. Juan pod postacią Evy będzie ukrywał się do 162 odcinka. Z tego, co wywnioskowałam to Juan najprawdopodobniej powie swoim przyjaciołom, że jest Eva, albo oni to odkryją. Jak się dowiem to dopiszę. Mama JC dowie się przez przypadek, że JC i Eva to ta sama osoba. Tak samo Antonia dowie się, że JC i Eva to ta sama osoba, ale nic nie zdąży powiedzieć, bo .. umrze...
Co do JC i jego przyznania się Helenie, że jest Evą to .. całą prawda wyjdzie na oczach wielu ludzi... Ale wcześniej prawdę o tożsamości Evy odkryje ..Pluti.
2. Brat Antoni, Adriano zakocha się w... Evie :D I nawet będą planować ślub... Jednak w Adriano zakocha się Mimi, która będzie miała z nim dziecko. I to właśnie z nią Adriano będzie tworzył rodzinę.
3. Nie wiem, czy pozna prawdziwą twarz Plutiego, bo ona umrze... Pluti chyba maczał w tym swoje palce..;(
4. Tak, Eduardo z czasem, ale to raczej bardziej pod koniec telki się zmieni, ale jeszcze będzie nie raz wkurzał.. A Helena pozna tajemnicę z przeszłości...

jagodajulia

Dziękuje :):)
to bardzo dlugo będzie się ukrywał :( a szkoda :P wydawalo m isie ,że widzialam gdzies na odcinkach zagranicznych i to chyba nie pod sam koniec telenoweli ,ze Juan ,Helena i ten maly sobie razem siedza i sie smieja - ale pewnie to byly kocnowe odcinki skoro juan dopiero "ujawni" się dopiero wtedy.Chyba ze wczesniej ,ujawni się jako Juan Helenie ale nie powie jej ze jest tez Evą ?P Moze tak byc ?:P
Hehe to będzie to bardzo smieszne -Adrano i Eva :D:D hehe no ale woncu to taka komedia :P i cos czulam ,ze on cos z Mimi będzie bo widze ,że juz nie chce chyba ciagnac tego związku z ta malolata ktora go po klubach ciągnie :P
Kurcze to niefajnie ,że Antonia umrze :/ mam nadzieje ,ze naj pozniej bo w sumie ciekawa z niej postac :P zamiast jej moglyb umrzec Plutarco :P
Eduardo mnie strasznie irytuje - jakby Helena nie byla jego corka - tak ja traktuje - jak kogos obcego ,ciekawa jestem co to za tajemnica z przeszlosci :P moze to wyjasni dlaczego jej ojciec jest takim glupkiem :P

Open_W

Nie ma za co :)

TAk, długo będzie się ukrywał, bo długo będzie szukał dowodów na swoja niewinność.
Antonia musi umrzeć, bo Pluti będzie szaleńczo zakochany w Helenie,więc ni może mieć żony..
TAk, JC ujawni się wcześniej Helenie, bo ona zdecyduje się wyjść za mąż za Plutiego... Jednak nie powie jej, że jest Evą.
Tak, to będzie bardzo śmieszne Adriano i Eva :D Biedna Eva... i biedna Mimi, bo ona się w nim zakocha, a on będzie kochał Evę..;/

Tak, Eduardo mnie okropnie irytuje...!!!! Fernando też..

jagodajulia

:):)
A ciekawa jestem tez co sie stanie z Rebeca ? tzn do konca będzie taka zolzą ? :P czy moze przejdzie jakas przemiane wewnętrzną jak w Morzu milosci ?:P
Plutarco i Helena - tego sie obawialam ... Ale mam nadzieje ,ze Helena szybko przejrzy na oczy i Juan udowodno ,ze to Plutarco wlasnie wmieszal go w ta afere i ze to Plutarco ukradl jej projekt :P A Fernando to jest ten jeden z kolegow Juana ,który ma syna ,córke i zone ? bo jesli tak to mnei tez bardzo wkurza ! Oby sie zmienil albo niech ta jego zona posle go gdzies daleko :P:P

Open_W

Rebeca zacznie podejrzewać, że JC i Eva to ta sama osoba, ale niczego się nie dowie. Ona raczej będzie zołzą, łasą na kasę. Ale chociaż pod sam koniec "wyda" Plutiego. Później, gdy Onesimo do niej przyjdzie z kasą to dla tych pieniędzy się z nim prześpi, ale i tak kasy nie dostanie, bo nie zdąży z nią uciec. Później wyrzucą ją z pracy, a wcześniej z GI, gdy na jakiejś konferencji, zostanie pokazany filmik Plutiego i Rebecki w jacuzzi.. Po tym w GI będą oboje skończeni, to będzie w ostatnich odcinkach... I później okaże się, że Rebecka jest w ciąży. Rebecka chciała pozbyć się tego dziecka, ale było za późno i je urodziła. Jakiś rok później poszła odwiedzić Plutiego w więzieniu i przyszła z synkiem, aby mu przedstawić tatę, ale wtedy Pluti jej powiedział, że to nie jego dziecko, bo jest bezpłodny. Nie oglądałam Morza miłości.
Helena tak szybko na oczy nie przejrzy. Dopiero, gdy jej JC się jawni, to po jakimś czasie zacznie sprawdzać Plutarco.

Tak, Fernando to ten z wąsami. Przyjaciel JC i Santiaga.

jagodajulia

Hehe to niezle będzie z Rebecą i Plutarciem - juz nie moge doczekac się tej konferencji i tego filmu w jacuzzi ,no i Rebeca i dziecko - tego sie nie spodziewalam - jezeli to nie plutarca syn to ciekawe kogo :P
A wiesz może czy przyjaciółka ta najbliższa Heleny związe się z kimś na stałe czy do końca będzie poszukiwać swojego księcia ?:P

Open_W

TA konferencja będzie w ostatnich odcinkach dopiero. A ojcem dziecka ... będzie Onesimo...

Lucia zwiąże się z .. Santiagiem:) ale z tego co pamiętam to nie wezmą ślubu, ale będą razem ze sobą mieszkać itp, itd.

jagodajulia

Onesimo hahhaha :P:P:P sadzilam ,ze moze on sie zmieni i będzie wlasnie z Lucią :P
a tu takie zaskoczenie bo myslalam ,ze Santagio wkoncu sie zdecyduje naprawde z kim chce byc i wybierze ktorąs z obecnych kandydatek :P a tu takie zaskoczenie hehe :P
Dziękuje ,że odpisalas na moje pytania - bardzo bardzo :):)

Open_W

Tak, Onesimo... I akurat tylko raz się z nim przespała....
Santiago będzie z Angeliką, ta co ma czarne włosy i jest kumelą Rebecki, ale po jakimś czasie się rozstaną...

De nada :))

Open_W

A jaką A Helena pozna tajemnicę z przeszłości? I czy pojawi się ojciec Lalita ??

bb333

Helena dowie się, że... miała brata/mogła mieć brata... Jej mama, czyli Silvia była w ciąży, ale poroniła, bo... nie wiem, czy to też mam napisać, bo to spoiler...

TAk, pojawi się ojciec Lalita... sprowadzi go Plutarco z tego, co pamiętam...

jagodajulia

Mozesz napisac smialo przeciez to temat spoiler wiec mozna ut pisac takie cos :P:P
tak wiec czemu proonila ? czyzby z winy ojca Heleny ?

Open_W

Z tego, co pamiętam to Eduardo pobił Silvię i ona poroniła. Nie pamiętam, czy chciała odejść, czy nie, ale on wtedy jej obiecał, że już nigdy nie podniesie na nią ręki, czy jakoś tak...

A wracając do ujawni się JC przed przyjaciółmi Fernandem i Santiagiem, to JC sam się im ujawni w 158 odcinku.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Przeczytawszy to co się będzie działo chyba sie nie powstrzymam i będę musiała wrócić do regularniejszego oglądania tej telenoweli, a nie tylko wybiurcze odcinki. Zapowiada się ciekawie:)

p_o_n_

Telka jest ciekawa, moja amiaga stwierdziła, że w pewnym momencie robi się trochę nudno, ale... to zależy kto, co lubi.
Wątek rodziców JC będzie bardziej rozbudowany...

jagodajulia

widać,że jagoda obejżała latynowskie kanały ,ja również. czekam tylko do 95 odcinka.

kalcjakl

JA nie oglądałam latynoskich kanałów, bo nie mam do nich dostępu, ale widziałam kilka odcinków online. Może tylko z dwa razy oglądnęłam na żywo, gdyż w POlsce jest to jednak dość niewygodna pora...

Open_W

juan carlos pojawi się dopiero w odcinku nr. 95

kalcjakl

helena zobaczy ,że juan carlos żyje w odc. 95.

kalcjakl

Hej, od niedawna zaczęłam oglądać serial na pulsie :P może mi ktoś powiedzieć czemu Juan Carlos musi się ukrywać? I kim jest dla niego ta blondynka (zapomniałam imienia), która mu pomaga i wie o wszystkim? :)

mashlana

Juan się ukrywa, bo został oskarżony o kradzież pieniędzy z GI... Juan Carlos chce dowieść swojej niewinności, ale też chce był blisko Heleny, którą kocha, a którą oszukał, dlatego jako Eva może być blisko Heleny i może szukać dowodów swojej niewinności. Ta blondynka, Mimi to nowa przyjaciółka JC, to ona przyjęła go do siebie i to ona gdy dowiedziała się kim jest postanowiła mu pomóc oczyścić się z zarzutów. Jeżeli się nie mylę to Mimi wymyśliła Evę, bo prawdziwa Eva to jest jej jakaś kuzynka, albo ciotka, ale tego to nie pamiętam...

jagodajulia

dziękuję bardzo :)

mashlana

De nada :)

A co do Mimi, to JC sam do niej przyszedł, bo potrzebował noclegu, ale ona go rozpoznała, bo było jego zdjęcie w gazecie. JC chciał odejść i prosił, aby go nie wydawała, a ona mu powiedziała, że nigdy nie skrzywdziła syna Eugenii Mistral :) I od tego dnia jak Mimi poznała całą historię postanowiła pomóc JC.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

A wiecie może coś o tym Renato ?????????? Jakiś podejrzany jest !!

malga927

Renato... okaże się bratem przyrodnim Juana Carlosa... Renato jest gejem...
I będzie miał pewne zamiary...

jagodajulia

jakie zamiary ?:P

a ktos wie mniej iwecej w ktorym odcinku ojciec Heleny zacznie sie zmieniac na lepsze ?:P

jagodajulia

a kiedy prawda wyjdzie na jaw ze renato jest gejem.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Dzięki serdeczne za odp. Właśnie myślałam że coś on kombinuje ale że jest bratem przyrodnim Juana nie przypuszczałam .

malga927

De nada :) hmm Renato che udowodnić ojcu, że jest lepszy od JC, bo zawsze był do niego porównywany... Ojciec JC ma drugą rodzinę..;/

Ojciec Heleny za zacznie się zmieniać pod sam koniec teki.

jagodajulia

tak myślałam, że ten Renato jest gejem, ale żeby bratem JC to bym nie pomyślała. A to nie dojdzie do ślubu Santiago z tą blondynką, z którą jest teraz?

vane2sa

Tak, ja tez trochę byłam zaskoczona, że Renato jest przyrodnim bratem JC, ale po zachowaniu ojca JC już wcześniej się zastanawiałam, czy on przypadkiem nie ma drugiej rodziny...

Nie chcę Cię wprowadzać w błąd, ale chyba raczej nie wezmą ślubu. Chyba tej blondi tylko na kasie będzie zależało..;/

jagodajulia

zauważyłam, że ona lubi wydawać kasę, ale myślałam, że jest bogata. nie widziałam początkowych odcinków, więc nie wiem jak oni się poznali o ile to było pokazane

a ojca JC widziałam chyba tylko raz bo nie oglądam tego serialu od początku, tylko od 30 odc jakoś

vane2sa

Santiago i ta blondi już stali przed ołtarzem, ale do ślubu nie doszło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones