PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644159}

Ja, ona i Eva

Por ella soy Eva
7,4 223
oceny
7,4 10 1 223
Ja, ona i Eva
powrót do forum serialu Ja, ona i Eva

TVPULS od 3 grudnia wstrzymuje emisję "Ja, ona i Eva"..:( Telka zostanie zastąpiona serialem „Przygody Sindbada żeglarza”.

jagodajulia

Ale od 3 grudnia ciąg dalszy PESE na tvpuls2 o godzinie 19:30.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Jeśli taka godzina to mi nawet pasuje..

jagodajulia

juz zadnej telenoweli nie bedzie na pulsie..

ocenił(a) serial na 10
magazynier_48

A nie wiecie może czemu tak zrobili i skąd macie info na temat ciąg dalszy PESE na tvpuls2?

Zbuntowany_RBD

Nie wiem dlaczego tak zrobili, ale może wpływ na to miały zmiany w zarządzie stacji. Info pochodzi z fb.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

to kijowo niebęde miała jak oglądać :( a spodobała mi się ta telka i jestem ciekawa zakończenia .

malga927

Dziwnie, że w trakcie emisji zmienili kanał..;/ Ja też lubi PESE, ale ja trochę w oryginale oglądałam, więc wiem jak się skończy.

jagodajulia

a bys mogła powiedziec >:

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

mam tylko nadzieje że ktoś w będzie w internecie będzie dodawał odcinki bo troszke kijowo w połowie serjalu skończyć oglądanie :(

ocenił(a) serial na 10
malga927

Pod tym adresem będzie http://video.anyfiles .pl/videoblog/ukrytamilosc/21193 dodawane.

ocenił(a) serial na 9
Zbuntowany_RBD

Dzięki serdeczne .

jagodajulia

zle zrobili na pulsie 2

malga927

powalilo ich? szkoda... fajna na telka naprawde, taka sympatyczna... teraz puszczaja sindbada po raz milionowy... chyba juz wszystkie stacje zdazyl ten serial zwiedzic :/

ocenił(a) serial na 9
Samarrita

No głupia sprawa ! ciekawe czym się kierowali tom zmianom ? Ale dobrze że ktoś na bierząco wrzuca odcinki do neta .

malga927

na jakiej stronie mozna te odcinki obejrzec prosze o dane tej strony

jagodajulia

juz nie dadza na pulsie zadnej telki

jagodajulia

qrwa !! ....

okti

Mam pytanie ,nie na temat,ale mam problem z odbiorem kanału puls 2 mieszkam w Małopolsce.Może ktoś z was też mieszka w okolicach Małopolski i nie ma problemu z tym kanałem bo nie wiem dlaczego u mnie nie odbiera tego kanału a zależy mi na dalszym oglądaniu telenofeli ''por ella soy eva'' Pomocy plis?

ocenił(a) serial na 7
kaprysiu

Kanał TV Puls 2 z tego co wiem to można oglądać tylko z telewizji naziemnej. Na Polsacie cyfrowym i n-ce niestety nie ma w ofercie tego kanału.

magoou

Dziękuje ci za informacje,trudno może znajdę gdzieś w necie dalsze odcinki..

ocenił(a) serial na 10
magoou

Jak ktoś ma kablówkę tak jak ja mam to może będzie miał ten kanał puls 2 poszukajcie u siebie może akurat będziecie mieli bo ja mam ten kanał przez kablówkę a mieszkam w woj. lubelskim jak by co.

Zbuntowany_RBD

przecież do odbioru puls 2 wystarczy tylko antena do cyfrowego odbioru bo jest ten program w 2 multipleksie więc nie rozumiem problemu. Mi się wydaje że puls oddałte telenowele Puls2 żeby poprawić oglądalność

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Ja mam telewizje cyfrowom i akórat tego kanału niemam a dla jednego programu niebęde kupować anteny .

malga927

a ja mam zwykłą antene domową do cyfrowego odbioru i do tego z połamanymi antenkami i mi działa tylko że ja mieszkam w Warszawie ale i tak nic nie oglądam na tym programie bo obecnie nic interesującego tam nie ma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones