PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95293}

Jaś Fasola

Mr. Bean
7,5 70 778
ocen
7,5 10 1 70778
7,9 7
ocen krytyków
Jaś Fasola
powrót do forum serialu Jaś Fasola

Jakieś 3-6 lat temu widziałam kawałek pewnego odcinek w polskiej telewizji i zupełnie nie mogę go znaleźć w internecie, nawet nazwy odcinka. Przejrzałam opisy odcinków na angielskiej wiki ale nic nie pasuję.

W tym odcinku Mr. Bean spóźnia się na jakąś konferencję/ spotkanie/ gdzieś gdzie dużo ludzi siedzi przy stole. Ludzie już skończyli jeść i ktoś przemawia. Jaś jest głodny, ale nie wypada mu teraz jeść, więc zaczyna kombinować, np. upuszcza rzeczy pod stół, schyla się i wtedy ukradkiem je. Nic więcej nie pamiętam.

Będę wdzięczna za pomoc bo trochę mnie to męczy.

ocenił(a) serial na 10
kreweetka

To leciał no Dwójce chyba w 2003 roku a film nazywa się Jaś Fasola i inni "Canned Laughter" Sprawdź czy to jest to.
Miałem to kiedyś nagrane na kasecie.

milosnik_fw

Dzięki za odpowiedź. W końcu miałam chwilę czasu i udało mi się to obejrzeć na YT. Niestety, to nie to co pamiętam, ale teraz pomyślałam dopiero że to co widziałam to niekoniecznie musi być Mr. Bean, bo w sumie Atkinson miał całą masę komediowych ról.

ocenił(a) serial na 10
kreweetka

Ja widziałem identyczny motyw u Benny Hilla.

Tadeusz_Norek

!!!!! Tak !!!!!

Właśnie znalazłam ten odcinek: S19 E1 The Crook Report i rzeczywiście jest tam ta scena.

Dzięki serdeczne, tajemnica rozwiązana.

ocenił(a) serial na 10
kreweetka

Proszę bardzo. Czyli chodziło o Bennego:) Cieszę się ,że mogłem pomóc .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones