Jak poznałem waszą matkę (2005-2014)
Jak poznałem waszą matkę: Sezon 7 Jak poznałem waszą matkę sezon 7, odcinek 15

Pszczelarz w ogniu

The Burning Beekeeper 20m
8,1 2 101
ocen
8,1 10 1 2101
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum s7e15

s07e15

ocenił(a) serial na 9

Czy Ktoś wie, czemu znów jest tak długa przerwa pomiędzy kolejnymi odcinkami serialu?

użytkownik usunięty
Iluvia

Bo tak robią od 7 lat... sezon trwa od września do maja to logiczne, że muszą być przerwy.

ocenił(a) serial na 7

Ale data premeiery została ustalona na wczoraj :(

ocenił(a) serial na 10
mucha09

To wyszedł ten 15 odcinek, czy nie?

użytkownik usunięty
DJ_Tiestoo

nie wyszedł... skoro go nie ma to nie ma, ktoś sobie wpisał tu akurat tą datę i poszło w eter...

DJ_Tiestoo

15 odcinek ma byś wyemitowany 13 lutego, nie jak pisze na FW 23 stycznia, ktoś się musiał pomylić robiąc rozpiskę. W tym właśnie odcinku ma się pojawić Becki Newton. Na Internecie można znaleźć zdjęcia tego odcinka.

ocenił(a) serial na 10
roksankabbbb

to 16 odcinek. 15 zostanie wyemitowany 6 lutego.

ocenił(a) serial na 8
hubert_wentland

wg strony CBS odcinek 15 "The Drunk Train" będzie 13 lutego, nie ma tam mowy o 6 lutego.

ocenił(a) serial na 10
yellowcrayon

tak, a na 6 lutego też jest wpisany nowy odcinek - 'BURNING BEEKEEPER, THE'. chyba że to powtórka, ale nie pamiętam, żeby był już epizod o tej nazwie.

ocenił(a) serial na 8
hubert_wentland

http://how-i-met-your-mother.wikia.com/wiki/The_Burning_Beekeeper stąd wynika, że The Burning Beekeeper to odcinek 17. Daliby odcinek 17 przed 15 i 16 ?! Trochę to dziwne..

ocenił(a) serial na 10
yellowcrayon

wiem, widziałem to już... mimo tego na stronie cbs.com w programie 'Beekeeper' wciąż jest wpisany na 6 lutego.

ocenił(a) serial na 8
hubert_wentland

czyli pozostaje czekać do 6 lutego i zobaczyć co wtedy faktycznie wyemitują :)

ocenił(a) serial na 10
roksankabbbb

dzięki ;)

ocenił(a) serial na 9

Ale przerwa była na przełomie grudnia i stycznia. Dziwi mnie obecna przerwa - inne seriale już nie mają takich przerw.

użytkownik usunięty
Iluvia

w tym serialu to akurat norma, wystarczy spojrzeć na poprzednie sezony...

ocenił(a) serial na 9
Iluvia

Wpisałam zły odcinek - chodziło mi o odcinek 16 sezonu 7, który pojawi się dopiero za trzy tygodnie...

ocenił(a) serial na 10
Iluvia

Nie dobrze jest chyba, to 15 odcinek ( the drunk train) będzie wyemitowany na cbs dopiero 13.02. ehh tak długo trzeba czekać :(

użytkownik usunięty
Iluvia

Super odcinek śmieny hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones