PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167068}

Jak zdobywano Dziki Zachód

How the West Was Won
8,2 475
ocen
8,2 10 1 475
Jak zdobywano Dziki Zachód
powrót do forum serialu Jak zdobywano Dziki Zachód

Cały serial ogromnie mi się podobał, chociaż pierwszy raz oglądałam go jakieś 24 lata temu w telewizji regionalnej pod innym tytułem: "Rodzina Macahan'ów" czy "Rodzina Machenzich"...

Uwielbiałam "stryja Zeba", jak nazywał go przez wszystkie i odcinki Luke, no i - oczywiście - samego Bruce'a Boxleitnera w roli Luke'a właśnie! :)
Perypetie sióstr, a także bohaterska postawa ciotki Kate podczas wielu niebezpieczeństw (mnie w pamięci utkwiły plany zamążpójścia starszej siostry za Mormona oraz porwanie i tortury oraz gwałt niejakiego Pizzlie - przepraszam, nie wiem, jak się pisze to nazwisko, a na razie w obsadzie tu podanej go nie ma) ...
Bardzo dobry film!

bruce1940

pamiętam ten film jak przez mgłę. Miałem zdjęcia Zeba kupione gdzieś na jarmarku. Film robił wrażenie. Chętnie obejrzałbym znowu.

tatayo

Box DVD jest dostępny na Allegro.

ocenił(a) serial na 10
wesstman1

Witam.To nie ten serial.

wesstman1

witam użyczył by pan

ocenił(a) serial na 10
rikunia7275

KONT.572-321-407

ocenił(a) serial na 10
tatayo

Witam.Posiadam ten serial,nagrany na kasety VHS ,w czasie jego pierwszej emisji w TVP 1,w latach 80.

Eligiusz11

Czy to ten serial który jak piszesz w latach 80-tych w tvp ZAWSZE RANO???

slawomirstruski

Tak,emitowali ten serial,rano mniej więcej w połowie lat 80 tych

ocenił(a) serial na 10
UFOLOG

A ja gdzieś czytałem, że emitowany był we wtorki wieczorem. Chociaż pamiętam, że właśnie w niedziele z kumplami bawiliśmy się w Zeba i to było właśnie po obejrzeniu odcinka serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones