PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167068}

Jak zdobywano Dziki Zachód

How the West Was Won
8,2 475
ocen
8,2 10 1 475
Jak zdobywano Dziki Zachód
powrót do forum serialu Jak zdobywano Dziki Zachód

Przezywałam go mocno, Słabo pamietam ale jakies urywki mi jeszcze w pamieci zostały.W ogole w tamtych czasach leciało duzo westernów chyba w kazda niedziele.Data emisji to chyba lata 80-90?Jesli sie nie myle to bylo 13 odcinkow.

alexia999

Serial był emitowany we wtorkowe wieczory po „Dzienniku Telewizyjnym” w drugiej połowie lat 80-tych. To pamiętam na pewno. A kiedy dokładnie był emitowany (w których latach), musiał bym poszukać w archiwalnych programach TV. Pamiętam też, że ów serial ciągnął się niemiłosiernie niczym przysłowiowe flaki z olejem ;) Oglądało się go jednak głównie ze względu na piękne plenery.

oseltamivirum

1987 rok, moja mama była wtedy w Australii, a ja oglądałam z tata mój pierwszy dorosły serial. Miałam 8 lat i dreszcze na całym ciele!

anna_rogulska79

Dziękuję za komentarz. To piękne wspomnienia, które należy pielęgnować ;)
Mnie - wówczas 10-latkowi, serial nie przypadł do gustu. Oglądali go moi rodzice, a ja tak bardziej z przypadku. W dodatku klimat dzikiego zachodu jakoś nigdy mnie nie fascynował. Zgadzam się jednak z Tobą co do pięknych plenerów w niniejszym serialu. Kojarzę też, że po każdym odcinku była konferencja prasowa ówczesnego rzecznika rządu - Jerzego Urbana.
Z wielkim zaciekawieniem zaś śledziłem wszelkie czwartkowe atrakcje kryminalne ;) Zwłaszcza, gdy emitowano produkcje europejskie (brytyjskie, francuskie), czy choćby poczciwy NRD-owski serial „Telefon 110” ;)
Serdecznie pozdrawiam

alexia999

Dzisiaj go znalazłem,sentymentalny powrót do szczenięcych lat

ocenił(a) serial na 10
Tokugawa1982

Dzień dobry.Prosze o zapoznanie się z moimi postami w sprawie tego serialu na forum Filmweb.Pozdrawiam -Eligiusz11

ocenił(a) serial na 8
Tokugawa1982

Też pamiętam go z dzieciństwa.

ocenił(a) serial na 8
alexia999

Sezon 1987/88
A tutaj intro serialu https://www.youtube.com/watch?v=_Dg0t8Y3dsw

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones