PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167068}

Jak zdobywano Dziki Zachód

How the West Was Won
8,2 475
ocen
8,2 10 1 475
Jak zdobywano Dziki Zachód
powrót do forum serialu Jak zdobywano Dziki Zachód

gdzie można zdobyć ten serial szukałem wszędzie ale nic z tego ?
kto mi może udostępnić ten seria?

ocenił(a) serial na 10
1970

Znalazłem go na pewnym portalu, transfer jest płatny (słono) ale tylko w oryginale, sam chętnie bym go przytulił bo oglądałem go bardzo dawno jako smyk.

sam888

Słyszałem że w internecie można znalezc wszystko co tylko się potrzebuje to jest w internecie ale nie ma klasyków i dobrego przygodowego kina oprócz jakiejś tam rombanki ! to w jaki sposób mogę znalezć jak zdobywano dziki zachód serial z 1980 roku jest to data umowna mogą się mylić co do czasu projekcji. Szukam również za darmo program Premiere Pro 1.5 techniki studyjne bo nie mogę swojego w żaden sposób uruchomić zawsze jakiś błąd.

ocenił(a) serial na 10
1970

Witaj nie mogę wysłać żadnej wiadomości do Ciebie :-/ to mój mail sam88@op.pl wyślij mi swój zobaczymy co da się zrobić w rzeczonym temacie.

sam888

Kurcze faktycznie nie ma nigdzie, jakby ktoś miał jakiś patent na obejrzenie proszę o pomoc.

majaluki

Poszukaj w internecie serialu pt "The Macahans", a nie "How the West Was Won ". Powinieneś znaleźć bez trudu, dlatego, że w Szwecji serial wciąż ma wielu fanów. Niestety jest to 25-odcinkowa wersja wyłącznie po angielsku + napisy szwedzkie i fińskie.
Jest kilka seriali, których transmisja pewnie nie kosztowałaby wiele naszą kochaną TVP, a z całą pewnością byłyby lepsze niż to co oferuje aktualnie ramówka. No ale cóż. To jest przecież telewizja z misją.

ocenił(a) serial na 8
orion_2

Czy to ten serial emitowano w POlsce??

giovanni50

Tak. W końcówce lat osiemdziesiątych.
Jak już mówiłem u nas nigdzie go nie ma, ale można zdobyć wersję ze Szwecji. Oryginalny angielski dźwięk + napisy szwedzkie i fińskie. Oczywiście napisów polskich niestety brak. Nie ma ich ani we wspomnianej wersji, ani w ogóle nigdzie.

ocenił(a) serial na 8
orion_2

No to pamiętam ten serial!!!!!!!!!!!!!
Łzy wspomnień
Dzięki za odpowież

ocenił(a) serial na 10
orion_2

Witam.Prosze o telefon797960081

ocenił(a) serial na 10
sam888

Mam ten serial w całości,nagrany podczas pierwszej emisji w Telewizji Polskiej w latach osiemdziesiątych,ubiegłego wieku.Wszystkie odcinki plus odcinek pilotażowy.VHS.Telefon kontaktowy do mnie podałem.

ocenił(a) serial na 10
sam888

Proszę o dokładne zapoznanie sie z moimi postami,na portalu.Pozdrawiam.

1970

Jest dostępny na A l l e g r o.

ocenił(a) serial na 10
zenon

Niestety to nie ten.

ocenił(a) serial na 10
1970

W tej sprawie prosze o telefon 797960081.Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
1970

Witam.Proszę o telefon w tej sprawie 797960081.Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
1970

Witam.Mam ten serial w polskiej wersji językowej.Jest to 13 odcinków i odcinek pilotazowy.Mam go na kasetach VHS,nagranych podczas emisji pierwszej w Telewizji Polskiej w latach 80,ubieglego wieku.Naprawde dobry,żeby nie powiedzieć,bardzo dobry serial.Dla potrzeb emisji telewizyjnej,Polska Telewizja wyemitowała serial w odcinkach 1,5 godzinnych.Poleca.Godny obejrzenia.

ocenił(a) serial na 10
Eligiusz11

Dodaję dla zainteresowanych iż koszt przegrania serialu z kaset VHS na płyty DVD,wynosi teraz,według firm w tym się specjalizujących/cenniki dostepne w internecie/ 15 PLN,za każdą rozpoczętą godzinę.Piszę to dlatego iż w odpowiedzi na mój post,miałem wielu chętnych,którzy chcieli,abym im udostepnił ten serial, w takiej właśnie formie.

Eligiusz11

i jak? udało się to zgrać z VHS?

rybakow71

Pewnie zerwało taśmę i poszedł w wódę :)

drugster

albo wciągło nie daj Boże chłopa do magnetowidu , bo nie daje znaku życia :(

rybakow71

Ciekawe, z jakim lektorem była ta wersja z TV zgrana na kasecie VHS.

ocenił(a) serial na 10
Gemini_2

Witam.Jak pisałem mam ten serial w wersji VHS,nagrany w orginale z TVP 1,podczas jego pierwszej i jedynej emisji w Polsce.Lektorem serialu był Tadeusz Sznuk.Kontakt tel.533685911.

ocenił(a) serial na 10
Eligiusz11

LUB INNY TEL. KONT.572-321-407

ocenił(a) serial na 10
Eligiusz11

Informacja dla osób zainteresowanych tym serialem.Proszę o kontakt e-mailem na adres:eligiusz.gorzkiewicz@wp.pl.,bowiem podany wczesniej numer telefonu jest nieaktualny.Koresponduje tylko z prawdziwymi zwolennikami tego serialu.

ocenił(a) serial na 10
Eligiusz11

Informacja dla fanów serialu,aktualna to kontakt poprzez e-mail na adres:eligiusz.gorzkiewicz@wp.pl.Jeszcze raz nadmieniam iz koresponduje tylko z przwdziwymi zwolennikami tego serialu,wykluczam kontakt ze mna w celu zwykłego handlowania tym materiałem.Jeszcze raz nadmieniam iż posiadam ten serial nagrany w orginale VHS,podczas jego pierwszej emisji w 1987 roku.

ocenił(a) serial na 10
drugster

Chleja nadal

ocenił(a) serial na 10
Eligiusz11

Chlej dalej

ocenił(a) serial na 10
Eligiusz11

Kończę temat zwiazany z tym serialem,ponieważ nie mam wiadomości od prawdziwych fanów tej pozycji,a kontaktują sie osoby,które chca kupic ten serial,a póżniej dowiedziałem sie,że oferuja ten serial udostepniony przeze mnie,do sprzedazy za 1500 PLN.nadal jestem osobą,która posiada ten serial,chyba w Polsce.Ponadto,żeby udostepnić ten cały serial i przeniesć go np. na płyty DVD,to jest 14 płyt i koszt takiego przegrania według oficialnych cen do celów prywatnych,to teraz prawie 500 PLN,według oficialnych cen.Odpowiadam na maile,tylko od fanów tego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones