PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6542}
7,0 5 192
oceny
7,0 10 1 5192
Jan Serce
powrót do forum serialu Jan Serce

Obejrzałem wreszcie całego Janka Serce i naprawdę mi się podobał. Szkoda że już nie robią takich seriali, pokazuje prawdziwą Polskę lat 80. Współczesne produkcje pokazują Polskę, jaka nie istnieje.

Wracając do serialu tytułowy Janek Serce ma 30-kilka lat, jest kilka razy powiedziane że jeszcze nie ma 40-stki. W rzeczywistości Kazimierz Kaczor miał w 1981 roku 35 lat. Patrząc na to jak dzisiaj wyglądają ludzie ja dałbym mu z 45-48 lat !! A jego koledzy? Przecież Piotr wygląda na 55 latka! Nawet ten student co z nimi gra w drużynie to tak gdzieś z 35 lat. Jedynie Tycjan wygląda dość młodo.

Ogólnie rzecz ujmując zwróciłem na to uwage w serialu, jak kiedyś ludzie wyglądali staro w porównaniu do współczesności.

ocenił(a) serial na 8
19Maniek82

Cos zle liczysz, bo Kaczor to 41 rocznik, a zatem mial 40 lat jak rozpoczeli emisje "Jana serce". Ludzie wygladali starzej? No to chyba trudne do okreslenia. Glowny bohater zdaje sie nie byl ani wysoki ani szczuply, wiec tym samym wygladal troche dojrzalej. No ale nawet jesli serialowy Janek mial te 35 lat to w tym wieeeelu facetow brakuje wielu wlosow i maja nadwage. Zycie:)

Tak w ogole to spojrz jak wyglada Kaczor obecnie - facet ma 76 lat, a wlasnie wyglada baaardzo mlodo:) Nie wiem czy dalbym mu 60 lat...

ocenił(a) serial na 7
Qjaf

Nigdzie nie jest powiedziane, że nie ma jeszcze czterdziestki. Moim zdaniem ma ok. 42 lata i na tyle wygląda.

ocenił(a) serial na 8
Tapir_filmaniak

W opisie "mężczyzna w średnim wieku", no w każdym razie niezbyt młody mężczyzna. To oczywiście subiektywne.

ocenił(a) serial na 8
Tapir_filmaniak

Jest powiedziane: w pierwszym lub drugim odcinku jest wprost powiedziane: Janek ma 39 lat.

ocenił(a) serial na 7
budapest

I Kaczor grając tę rolę też mniej więcej tyle miał. I na tyle wyglądał, po prostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones