PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6542}
7,0 5 191
ocen
7,0 10 1 5191
Jan Serce
powrót do forum serialu Jan Serce

Szykulska

użytkownik usunięty

Czy jestem jedyną osobą, którą irytują jej chrypliwy głosik, chlipanie, machy i dziwaczna gra aktorska w tym serialu ?

Pani Szykulska właśnie taka jest proponuje obejrzeć serial Ballada o Januszku tam jest jeszcze gorzej :) Ale ta jej gra jest nie do podrobienia super !

ocenił(a) serial na 7

Te jej jęki sa super! I świetnie w tym serialu wygląda. Poza Nehrebecką wszystkie bohaterki super zagraly i wyglądały, nawet ze Stankowny kamera wydobyła piękno.

ocenił(a) serial na 10
Tapir_filmaniak

Oj ze słaba ocena gry Nehrebwckiej się nie moge zgodzić. Idealnie pasuje mi do wymarzonego ideału Janka, poza tym zdecydowanie najładniejsza z kandydatek. Sposób, w jaki mówi: "Janek zrób to dla mnie", jak go prosi o opiekę na Gabi...ciary.

ocenił(a) serial na 10

Nie ma w tym serialu bardziej irytującej postaci jak Danusia. Typowa przedstawicielka patologii.
Szykulska często grała w ten "nerwowy" sposób, co akurat do postaci Danki pasuje idealnie. Pozostaje pytanie czy zostało to tak genialnie zagrane (obstawiam te wersje) czy też, jak złośliwie zaiwazyl mój kolega, zagrała bardziej przez siebie.
Tak czy inaczej genialnie zagrana niesamowicie antypatyczna postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones