PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743854}

Jekyll i Hyde

Jekyll & Hyde
6,6 554
oceny
6,6 10 1 554
Jekyll i Hyde
powrót do forum serialu Jekyll i Hyde

jak wrażenia po pilocie serialu? mi osobiście bardzo się spodobał, lubię tematykę Jekylla i Hyde'a, do tego uwielbiam wiktoriańską Anglię więc serial bardzo wpasował się w moje gusta. Duża ilość ciekawych wątków, jestem przekonany, że Robert jest potomkiem wszystkim nam dobrze znanym Jekylla z opowiadań ;) Ciekawe wydają się też te dodane względem oryginału wątki - jakaś dziwna organizacja, potwory, pies z głowa psa. Główny aktor w momentach chwilowego przejmowania jego osoby przez Hyde'a spisuje się bardzo dobrze. Generalnie pilot oceniam na 9/10 bo sporo rzeczy mnie zainteresowało i bardzo dużo było na plus, do tego wiktoriański Londyn i na nowo opowiedziana lubiana przeze mnie historia doktorka składają się na taką, a nie inną ocenę, i taka też wystawiam na razie serialowi - w razie spadku formy (lub zwyżki) z pewnością się zmieni. Na pewno będę oglądał dalej żeby zobaczyć jak się rozkręci, na razie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Dziwi mnie tak słaba ocena na filmwebie - 5,4? myślę, że serial po pilocie zasługuje na więcej.

prowned

Wizualnie jest dobrze, ale pilot trochę się dłużył i nie wiem, czy to dobry znak, że już męczą mnie wątki pararomantyczne.
PS "pies z głowa psa" ;)

kosovitz

hahahah pies z głową psa, no tak :D pisałem w pośpiechu i palnąłem głupotę :D oczywiście chodziło o psa z głową człowieka tudzież człowieka z tułowiem psa :P

prowned

Chyba to pierwsze.
Widzę, że serial nadal zbiera cięgi za porę emisji http://www.express.co.uk/showbiz/tv-radio/616249/Jekyll-and-Hyde-slammed-viewers -Twitter-ITV-Ofcom-watershed

kosovitz

dużo słabych recenzji dostaje za to, że emitowany jest o wczesnej porze, a treści tam przedstawiane nie nadają się do oglądania dla dzieciaków - nawet w tym artykule o tym jest wspomniane. Pod tym względem sporą nagonkę zrobili na ten serial ponieważ jest "za straszny i zbyt przytłaczający" dla młodego widza.

wyskoczył drugi odcinek, ciekaw jestem czy będzie dobrze. Zapowiedź na koniec pierwszego pozytywnie nastrajała. jak obejrzę napiszę co o nim sądzę.

prowned

Czy ja wiem, czy on jest taki straszny? Ok, może 18:30 to nie jest idealna pora na ten serial, ale dla porównania powiem, że mój brat z "gimbazy" śmiał się na The Walking Dead, a co mówić o J&H, skoro to przygodówka, nie horror.

Założę osobny temat o 2 odcinku, żeby się ktoś nowy nie nadział na spojlery w tym temacie

kosovitz

ja tam nie uważam go za straszny, ale generalnie większość mediów zagranicznych pocisnęło ten serial właśnie za zbyt wczesną porę emisji jak na "tak straszny serial". Zależy kto co lubi, wiadomo, ja jak byłem dzieciakiem uwielbiałem oglądać koszmar z ulicy wiązów czy laleczkę chucky ;)

prowned

Ja oglądałam Archiwum X z rodzicami pod zastrzeżeniem, że jak będzie straszne (ich zdaniem), to idę spać i taka sytuacja zdarzyła się raz, także moim zdaniem przesadzają i to bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones