PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709827}

Jessica Jones

7,3 45 470
ocen
7,3 10 1 45470
6,8 12
ocen krytyków
Jessica Jones
powrót do forum serialu Jessica Jones

2 sezon

ocenił(a) serial na 6

Myślałem, że gorszego serialu od Iron Fista nie da się już zrobić, ale niestety się udało. W ogóle nie było pomysłu na drugi sezon. Może mieli materiał na trzy odcinki, ale musieli zrobić z tego 13. Wszystko wyglądało jakby to był jeden wielki zapychacz przed 3 sezonem, w którym Jessica w końcu stanie się superbohaterką. Wątek Hogarth najciekawszy. Matka Jessici to jakaś parodia horrorów z lat 80. To ciągłe ściganie jej, złapanie, a potem znowu ucieczka. Jakby powtórka z 1 sezonu. Ratowanie ludzi z płonącego samochodu to już naprawdę było z d. Killgrave'a było mało, ale i tak wystarczyło, żeby trochę podnieść ocenę.

McGyverPL

Popieram, nie sądziłam że będę musiała przewijać JJ po 2ch latach czekania.. Trish na koksie czy bez-do bani, supermatka wytrzeszcz gałów, druga matka z telenoweli, a wątek Hogarth chyba tylko po to żeby czarny wspólnik miał nową robotę. Macho ujdzie choć te problemy rodzinne to kolejna telenowela. Dajcie się bohaterce zapić i kończcie tę żenadę.

ocenił(a) serial na 5
McGyverPL

W pełni się zgadzam, na dodatek od tej lewackiej poprawności to aż uszy bolały, mogliby już dać spokój z tą propagandą bo to niszczy każdy serial. Jak w DD też będą ładować propagandę to już nic nie będzie do oglądania. Wirus SJW jest wszędzie.

ocenił(a) serial na 4
McGyverPL

Jak dla mnie to dno kompletne serial o niczym po 10 odcinkach nic nie pokazał... Nie mam pojęcia z jakiego powodu to jeszcze oglądam. Sezon 1 w moim mniemaniu był słaby ... ale tu to Ktoś!!! wziął za honor spier..lic to jeszcze bardziej.. Brak porządnego antagonisty... dialogi wydają się denne, brak jakiejkolwiek ekscytacji scenami walk czy to dalszymi losami postaci, Jedyny plus to postać Malcolma i mimo ze strasznie irytująca jest Trisch, aktorsko zagrała świetnie. Serial o Administratorze budynku ,umierającej pani Adwokat i Matce psychopatce ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones