PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709827}

Jessica Jones

7,3 45 470
ocen
7,3 10 1 45470
6,8 12
ocen krytyków
Jessica Jones
powrót do forum serialu Jessica Jones

Nie mogę sobie przypomnieć co się z nim stało w pierwszym sezonie i dlaczego nie ma go w drugim.

ocenił(a) serial na 7
Just_be_yourself

Pod koniec pierwszego sezonu był pod kontrolą Kilgrave'a, wyleczył go niej strzał ze strzelby w podbródek, a po rekonwalescencji (podczas której poznał Claire Temple) odszedł bez pożegnania. Co dalej się z nim działo to trzeba obejrzeć serial Luke Cage, a wątek Jessica-Luke jest kontynuowany w The Defenders. I biorąc pod uwagę jego zakończenie odrobinę mnie dziwi całkowity brak Cage'a w sezonie 2 JJ, ale idzie to jakoś zrozumieć.

MithrandirII

a akcja The Defenders dzieje się pomiędzy dwoma sezonami JJ?

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 6
MithrandirII

W sumie to nie jest powiedziane kiedy dzieje się akcja. Mówią o Killgravie, ale do Defenders nie ma żadnych nawiązań tak jakby 2 sezon JJ dział się przed.

ocenił(a) serial na 7
McGyverPL

Zgadza się, że nie ma żadnych odniesień (co mnie rozczarowało), ale:

[UWAGA SPOILERY DOTYCZĄCE ZAKOŃCZENIA DEFENDERS]

Na koniec sezonu 1. Jessica odrzuca wszystkie oferty pracy, dopiero w wyniku wydarzeń z Defenders decyduje się wrócić do zawodu, a na początku sezonu 2. prowadzi działalność.
Co więcej, na koniec Defenders jest w dobrych stosunkach z Trish i Malcolmem (Trish prowadzi swoje show w radiu, Malcolm ma dłuższe włosy i szykuje biuro do wznowienia działalności), a wiadomo jak ich relacje wyglądają na koniec sezonu 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones