PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709827}

Jessica Jones

7,3 45 482
oceny
7,3 10 1 45482
6,8 12
ocen krytyków
Jessica Jones
powrót do forum serialu Jessica Jones

W życiu nie widziałam żadnego filmu/serialu Marvela i nie zamierzam. Ten mnie jednak jakoś ciągnie do siebie. Czy jest sens oglądać bez zagłębiania się w żadnych innych superbohaterów?

użytkownik usunięty
emiljon

Nie musisz. Serial poprowadzony jest w ten sposób, że nie nawiązuje nijak do innych filmów. Postaci z supermocami jest dosłownie kilka i nie musisz znać ich z komiksu, bo serial mniej więcej wyjaśnia Ci po drodze na czym polega ich "wyjątkowość". Przed oglądaniem wystarczy tylko wiedzieć, że kiedyś podczas wycieczki z rodziną ojciec Jones wjechał autem w jakąś ciężarówkę wojskową, w której przewożone były materiały chemiczne. Doszło do wybuchu i tylko Jessica przeżyła, zyskując nadludzką siłę i wytrzymałość. I potrafi latać XD (wiem, brzmi kretyńsko, ale w serialu nie ma zbyt wiele akcji. Jest jedynie prowadzone śledztwo, więc Jessica tylko od czasu do czasu komuś przyłożyła, co też nieczęsto się zdarzało) Przez jakiś czas była superbohaterką, ale potem zrezygnowała i została prywatnym detektywem.

Serial jest dość w porządku, ale osobiście bardziej polecałbym Daredevila.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones