PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709827}

Jessica Jones

7,3 45 450
ocen
7,3 10 1 45450
6,8 11
ocen krytyków
Jessica Jones
powrót do forum serialu Jessica Jones

Netflix w tym roku rozbił bank i nie ma sobie równych. To, co zrobili z serialami jest wręcz genialne. Daredevi, Fargo i teraz JJ. Kristen Ritter zawsze była świetna w rolach drugoplanowych, rolach wykręconych współlokatorek i przyjaciółek. Ale to, co zrobiła z rolą J. Jones to mistrzostwo. Pasuje idealnie. Co więcej, nie jestem fanem komiksów i nie wiedziałem nawet, kto to jest w Universum Marvela. Teraz to moja ulubiona postać.

Oglądam też Supergirl, ale przy JJ ten serial to jakiś cukierek dla 12 letnich grzecznych dziewczynek, mimo, że dobry, to jednak przy JJ totalna słabizna. Oj HBO, bój się, bo ostatnimi czasy ostro pikujecie w dół. Seriale typu Dziewczyny już się znudziły, Krzemowa Dolina to jakieś kompletne dno. Dodatkowo, skończy się Gra o Tron i nie będzie co oglądać. A Netflix, jeśli wierzyć plotkom, szykuje wysyp kolejnych nowości w przyszłym roku. Będzie się działo :)

ocenił(a) serial na 7
Unibet_78

Fargo jest od Netflixa? Myślałem że od MGM. Daredevil jednak jest dość męczący i słabo się rozwija, utyka w płowie. za to JJ jest znakomita. Zawsze będzie co oglądać. Widziałeś choćby Orphan Black?

ocenił(a) serial na 10
Woooo

Drugi sezon jest od Netflixa, pierwszy od FX.

Orphan Black to cudeńko, czekam na 4 sezon, Tatiana Maślany wyborna, temat gęsty i o dziwo - jak duża większość - nie ma tendencji spadkowej po 2 sezonie, cały czas trzyma poziom.

ocenił(a) serial na 7
Unibet_78

Ttylko się cieszyć, że konkurencja się zagęszcza. Nie tylko HBO. Już nawet ABC, Netflix i może SyFy. Robi się coraz ciekawiej, tylko skąd czas na to...

ocenił(a) serial na 10
Woooo

To jest właśnie problem, ja już po nocach nadrabiam zaległości... będzie z 40 GB zaległych odcinków różnych seriali.

ocenił(a) serial na 7
Unibet_78

Mam to samo :)
Smutne, gdy Prawdziwy Detektyw musi walczyć z The Knicks czy The Fall :)

ocenił(a) serial na 10
Woooo

Mamy taki sam gust, teraz chcę się zabrać za Mr. Robot... podobno warto. A w kolejce... oj...

ocenił(a) serial na 7
Unibet_78

Jest jeszcze gorzej. Skandynawia atakuje. Włączysz nieopatrznie Dicte, i zeżre Ci 20 godzin :) Albo Akta Maniskor. Teraz grozi Okupacja (pomysł Nesbo).

ocenił(a) serial na 10
Woooo

Dicte poleciało w weekend - jakiś miesiąc temu ;) Akta Maniskor oglądałem jak tylko pojawiały się nowe odcinki. Borgen - fenomen z naprawdę świetnym aktorstwem.

Okupowani.... zaraz właśnie planuję włączyć 1 odcinek ;)

ocenił(a) serial na 8
Unibet_78

Skąd masz informację, że Netflix stworzył drugi sezon Fargo? Wszędzie widnieje FX, nawet podczas odcinków w prawym dolnym rogu jest FX. Poza tym sezon nie został wypuszczony jednego dnia, jak to ma w zwyczaju robić Netflix.

ocenił(a) serial na 10
Madoq

na początku każdego odcinka mam Netflix. Myślałem, że to oznacza, że oni produkują ten serial. Tym bardziej, że nie widnieje u mnie nigdzie FX. Z początku dziwiłem się, że FX pozbyłoby się takiego serialu, ale po przejrzeniu wikipedi cofam co napisałem wcześniej ;) Sorki za wprowadzenie w błąd.

ocenił(a) serial na 7
Unibet_78

Netflix to największa wypożyczalnia video w formacie cyfrowym na świecie, można u nich oglądać dosłownie wszystko, nie tylko rzeczy ich produkcji. Widocznie swoje odcinki masz pobrane od kogoś, kto zgrywał serial po jego zakupie w tej platformie, innego wyjścia nie widzę.

ocenił(a) serial na 10
wujeekbob

Tak, masz rację :)

ocenił(a) serial na 8
Unibet_78

Czy wiadomo coś czy będą kręcić 2 sezon ?
Bo naprawdę pierwszy zrobił wrażenie

ocenił(a) serial na 10
negatywnna

zakładam, że to oczywiste, przynosi duże zyski ;)

negatywnna

Polecam ściągnąć skany komiksu "Alias" z Jessicą Jones chyba serial to po części adaptacja tego komiksu, jest w internecie w formacie cbr można czytać w programie CDisplay.

negatywnna

Fajnie, gdyby zrobili drugi sezon. Pomysł na główny wątek jest. Dochodzą do tego pewne historie poboczne, będące wypełniaczem. Pytanie tylko, czy będzie zapotrzebowanie na postać, czy to była drobna historia nakreślająca postać Jess.

ocenił(a) serial na 9
Unibet_78

fargo i jj to coś świetnego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones