PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709827}

Jessica Jones

7,3 45 447
ocen
7,3 10 1 45447
6,8 11
ocen krytyków
Jessica Jones
powrót do forum serialu Jessica Jones

W Nowym Jorku rozpoczęły się zdjęcia do serialu "A.K.A. Jessica Jones".
Pierwsze ujęcia są kręcone na Bronksie, a produkcja jest realizowana pod roboczym tytułem "Violet". Możemy już zobaczyć pierwsze zdjęcia głównej bohaterki, w którą wciela się Krysten Ritter.
Serial będzie miał premierę jeszcze w tym roku.

ocenił(a) serial na 7
Marvel_Studios_3

wiadomo kiedy dokładnie bedzie premiera jj bo ogladam Daredevila i jestem pozytywnie zaskoczony.

ocenił(a) serial na 7
Marvel_Studios_3

Wiadomo moze keidy dokladnie bedzie premiera jj bo ogladam Daredevila i jestem pozytywnie zaskoczony. Nie moge sie doczekac i dziwi mnie obecnosc Luka w tym serialu skoro ma dostać własny serial.

coolerss

Premiera jeszcze nie ogloszna ale najpewniej odbedzie sie ona na jesien czyli wrzesien/pazdziernik.A co do power-mana to sam nie wiem co on tutaj robi no ale to sie jeszcze zobaczy a i w jessice ma byc wiecej brutalnych scen niz w daredevilu powiedzial tak aktor ktory gra Luka

Marvel_Studios_3

Naprawdę nie wiesz co tu robi Cage, przecież w komiksie Luke i Jessica są małżeństwem, więc może to być puszczanie oka w stronę fanów.

ocenił(a) serial na 7
jetli22

Wiemy że są małżeństwem i co ma to do tego ? Równie dobrze akcja JJ moze odbywać sie zanim ta poznała Luka. A jeśli chdzi o puszczanie oka w strone fanów mogli Luka wcisnąć w ostanim odcinku.
No ale co ja będe narzekał. Im wiecej tym lepiej...

jetli22

nie czytalem komiksow o power-manie nie lubie tej postaci

ocenił(a) serial na 10
Marvel_Studios_3

Gdzieś widziałem plotki, że Netflix przeniósł premierę na 2016 (coś o tym, że chcą nowe seriale z odstępem 1 roku puszczać). Może ktoś ogarnięty to potwierdzić/zaprzeczyć?

mac1991seth

Raczej to tylko plotki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones