PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96139}

Jetsonowie

The Jetsons
6,7 17 892
oceny
6,7 10 1 17892
6,5 6
ocen krytyków
Jetsonowie
powrót do forum serialu Jetsonowie

Świetne

ocenił(a) serial na 9

Świetna bajka. Chyba moja ulubiona aż do dzisiaj. Czy można ogladać Jetsonów na jakimś innej stacji niż Boomerang?

Muppet

parę odcinków tłumaczonych (coś chyba z 40) można obejrzeć na internecie ..... stronki z kreskówkami :)

Muppet

Ostatnio leciało na Pulsie. ;)

za krótki <br/> za krótki <br/>

użytkownik usunięty
rana_postrzalowa

Nie cierpie

Jedna z najlepszych bajek mojego dzieciństwa, milion razy lepsza od tych współczesnych ''bajek'':)

@Andrzej92 - idź lepiej oglądać swoje Shreki dzieciaku...

użytkownik usunięty
Danielburg

@Danielburg - Do obejrzenia Shreka wystarczy, że spojrzę na lustro...

użytkownik usunięty
Danielburg

...i nie wyzywaj mnie, bo za to grozi ban.

Kolego, jesteś chyba jednym z nielicznych, któremu się ten serial nie podoba. Dla mnie jest zdecydowanie na równi z Flintstonami. Po drugie jeśli cię obraziłem, to góry przepraszam...

ocenił(a) serial na 10
Danielburg

można gdzieś znaleźć wszystkie odcinki? kupić, ściągnąć?

lopki21

Może na kreskoweczki.pl?

użytkownik usunięty
Danielburg

A ja tam też nie lubię Jetsonów. Nie uważam tego za jakiś beznadziejny serial, tylko za słabą podróbkę Flintstonów. W przeciwieństwie do tego drugiego serialu Jetsonowie mają potwornie nudne i nie dające się zapamiętać postacie oraz suche dowcipy, zaś jedyne co pamiętam to chyba te sprzęty, które wypadają bardzo pomysłowo. Uwielbiam kreskówki Hanny-Barbery, ale to jest chyba wyjątek.

ocenił(a) serial na 7
Muppet

Mogliby nakręcić film aktorski.

TomaszO1983

Filmu nie planują ale serial aktorski już tak :)

News : http://www.antyradio.pl/Film/Seriale/Jetsonowie-stana-sie-serialem-aktorskim-159 51

ocenił(a) serial na 9
Muppet

Ja też ją lubiłam oglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones