PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96174}

Johnny Bravo

7,3 33 458
ocen
7,3 10 1 33458
7,9 11
ocen krytyków
Johnny Bravo
powrót do forum serialu Johnny Bravo

Raczej nie, ale ta bajka rozśmiesza mnie do łez więc daje 10/10

użytkownik usunięty
bergkamp89

Och, ja też!

ocenił(a) serial na 9
bergkamp89

Powiem tak- sekundę temu dałem mimo wszytsko 9/10. Baja jest przedniej marki, po prostu genialna. Na pewno czołowka tego typu produkcji- na równi z "Bugsem Bunny", "Dexter's Lab", "Cheap & Deal aka Brygada RR", "Krecikiem", "Scooby Doo" oraz nawet " Sąsiadami". Proszę się nie doczepiać do kolejności, rożnic w samych tych bajach albo pisowni.


Och, Mama !!

staszpio

kwintesencją Johnnego jest dla mnie akcja, gdy ogląda on jakiś mecz w TV i marzy mu się zostać gwiazdą sportu, bo laski lecą na takich ;) Johnny sobie wyobraża jak łapie piłkę do nogi, po czym trzyma ją jak rugbysta, wreszcie kamera odjeżdża i Johnny sunią z nią na łyżwach i na końcu robi wsad do kosza :D i oczywiście zaraz lgną do niego cheerleaderki :)))

tak, kreskówka może być arcydziełem w swoim gatunku, tak jak choćby Monty Python ;)

Slasher_McKagan

* sunie z nią

sorki ;)
za krótki <br/> za krótki <br/>

ocenił(a) serial na 9
bergkamp89

Animację, tak jak każdy inny rodzaj filmu można określić mianem arcydzieła. Kurde... co to za pytanie? :P Czy kreskówka to jakiś podrzędny gatunek filmowy, dla którego z miejsca obowiązują niższe kryteria?

użytkownik usunięty
Wilczek_Pustelniczek

Huhaaaa!!!!!!!!!!!!!

Czy arcydzieło ? Się jeszcze pytasz. Goście z Cartoon Network productions są genialni jak sam Walt Disney !!!

ocenił(a) serial na 10

akurat goście z cartoon network zasysają na lini całej, robią teraz kloce jak siemasz bogdan. Jeśli miałbym wskazać jakikolwiek wartościowy serialik na CN to byłby to Samurai Jack, Kaczor Dodgers i Johnny Brawo. Długo, długo nic i potem w tle gdzieś edki, chorjak i może coś jeszcze, a dalej nicość.

Myślę, że Bravo jest swego rodzjaju geniuszem, jak Family Guy. A to dlaczego? a dlatego, że łączy je jeden twórca i scenarzysta Seth MacFarlane. Jeśli dołożymy dubbing zrobiony przez Bartka Wierzbięte, dobry humor, często absurdalny to mamy jeden z najlepszych produktów ostatnich lat. Dla młodych i starych:)

bergkamp89

można nazwać kreskówkę arcydziełem naprzykład Słowami Ginger byla najlepszą kreskówką na świecie według mnie

użytkownik usunięty
ginger_girl

Jeżeli są kreskówki - arcydzieła, to "Johnny Bravo" jest jedną z nich:)

użytkownik usunięty

O, mamo!

"Myślę, że Bravo jest swego rodzjaju geniuszem, jak Family Guy. A to dlaczego? a dlatego, że łączy je jeden twórca i scenarzysta Seth MacFarlane"
O, teraz już wiem, kto jest odpowiedzialny za najbardziej idiotyczny okres wytwórni Hannah-Barbera ;)

Kocham Johnny'ego jak brata (i nienawidzę Carla jak Johnny), on jest prześmieszny, zwłaszcza w tym ulepszonym designie, bardziej kanciastym. "Na szczęście beton zaamortyzował upadek" Hahahahahha :D 10/10 i do ulubionych, jest tylko jeden Johnny i wcale nie nazywa się Johnny Test (;

użytkownik usunięty
bergkamp89

Do autora tematu: kreskówkę można nazwac arcydziełem, jest to po prostu inna forma przedstawiania swiata a ty ją marginalizujesz, spychasz na niższą półkę. Obejrz ty chociaż Simpsonów, Futuramę czy coś z klasyków - Kocia Ferajna, Batman Animated. I potem pisz te bzdury. Kreskówkowke seriale to po prostu seriale w innej formie, i z założenia nie są lepsze/gorsze od tych fabularnych.

użytkownik usunięty
bergkamp89

Szkoda, że już nie nagrywają i jakim cudem to prawie-arcydzieło-z-gatunku-kreskówek ma słabszą ocenę od takiego Fineasza i Ferba?!

ocenił(a) serial na 6
bergkamp89

Oj śmieszy :) Johnny wieczny podrywacz... Ech! I nic mu z tego nie wychodzi. Za mało w główce, za dużo w mięśniach :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones