PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619888}

Kłamstwa na sprzedaż

House of Lies
7,1 3 879
ocen
7,1 10 1 3879
Kłamstwa na sprzedaż
powrót do forum serialu Kłamstwa na sprzedaż

Napisy

użytkownik usunięty

Wiadomo co z napisami? Ktoś robi?

ocenił(a) serial na 9

odpowiadałem w tym temacie wczoraj, ale coś się zepsuło i komentarz się nie dodał.
Pisałem wtedy, że mam wielką nadzieję, że serial zostanie przejęty... i wczoraj pojawiły się napisy do 2 odcinka z 3 sezonu! będzie kontynuowany do końca!

ocenił(a) serial na 9
Iranzilla

już obejrzałem wszystkie odcinki ;/

ocenił(a) serial na 10

na razie są do bodaj 4 odcinków trzeciej serii

ocenił(a) serial na 7

Napisy robił GabryS z ProHaven, jednak z braku czasu zrezygnował z tego zajęcia. Tak więc tłumaczenie skończyło się na 4. odcinku 3. sezonu. Czy ktoś się za to jeszcze zabierze, tego niewiem.

i jak, sa jakies postepy ?

ocenił(a) serial na 7
johncreasy585

Za tłumaczenie wziął się slaweklink, na napisy 24 na ten moment postęp w tłumaczeniu 5. odcinka trzeciego sezonu wynosi 10%, kiedy będzie - tego nie wiem.

ocenił(a) serial na 8
m4ster

szkoda.... czekamy :(

ocenił(a) serial na 7
1302991

Chyba się nie doczekamy, bo już jakiś czas temu wpis zniknął ze strony napisy 24, więc tłumacz pewnie zrezygnował. Ostatnio HBO zaczęło emisję 3. sezonu (dzisiaj będzie już 3. odcinek), więc jak ktoś ma to obejrzy z lektorem, kto nie ma, ten ma szansę znaleźć to na internecie, bo jest pewne, że odcinki pojawią się na pewnych stronach, których nazw nie wymienię ;)

ocenił(a) serial na 7
m4ster

Uwaga! Uwaga! Wygląda na to, że GabryS wraca do tłumaczenia. Na napisy 24 postęp w tłumaczeniu 5. odcinka wynosi 60%.

ocenił(a) serial na 9
m4ster

https://www.facebook.com/notes/project-haven/house-of-lies-3x05-napisy-gotowe/87 9089438787485

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones