PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217545}

Kacper

Casper
6,4 1 690
ocen
6,4 10 1 1690
Kacper
powrót do forum serialu Kacper

Pamiętam to jak dziś kiedy jako mały szkrab specjalnie wstawałem o godzinie 7..00 tylko po to by obejrzeć kolejne przygody ducha Kacpra doskonale pamiętam leciało to na Polsacie z lektorem akurat w tym wypadku lektor spisał się rewelacyjnie do dziś mam orginalną kasetę VHS którą mama mi kupiła jakieś 10 lat temu do dziś ją mam i wczoraj sobie ją przypomniałem mimo ze już mam 18 lat bajka nadal mi się bardzo podoba oraz pozostaje duży sentyment dziwi mnie to ze przez tyle lat ani jednego komentarza ale fajnie ze byłem pierwszy pozdrawiam.

numer6

Po paru latach Twoj komentarz nadal jest jedyny.
Super ze masz badz miales vhs z ta bajka. Szkoda ze stacje televizyjne nie odkopuja takich cudownych seriali

mjdg2

Szkoda :( Ja też poszukuje...

użytkownik usunięty
numer6

Ja chyba najbardziej lubiłem Stinkiego i te jego zielone chmury z ust - wiem, że to dość głupie, ale do dziś się z tego śmieję. No i dubbingował go Tomasz Grochoczyński - to też fajnie.

numer6

Uwielbiam i poszukuje na dvd lub na czymkolwiek :-( Wiecie może gdzie dostane tą bajkę i wszystkie jej sezony? :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones