PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229232}
7,2 452
oceny
7,2 10 1 452
Kamikaze Kaitō Jeanne
powrót do forum serialu Kamikaze Kaitō Jeanne

Jak dla mnie anime w porównaniu z mangą bylo do kitu. Wydarzenia poskracane i nieco pozmieniane, a o wygladzie postaci już nie wspomnię. Widzialam z ciekawości ze 3 odcinki i o 3 odcinki za duzo.

Exi

Ja to w ogóle za mangą KKJ nie przepadam - jakoś mi się nie podoba sam pomysł fabuły...
Anime widziałam prawie całe w sumie, żeby "odhaczyć". Te kolory... XD Ale najbardziej mnie dobijały głosy postaci XD

ocenił(a) serial na 5
Exi

A ja wręcz przeciwnie uważam. Manga wydała mi się strasznie naciągana i cienka. Owszem, zaczynało się świetnie i bardzo w moim guście. Reinkarnacja Joanny D'Arc itp. Ale potem moim zdaniem autorka wszystko spartoliła. Nagle Marron zakochuje się totalnie i bez pamięci w Chiaki'm no i jest tam naprawdę mało wypędzania demonów, a więcej tych twórczych rozmyślan... Podobał mi się natomiast wątek Fynn. W anime jest więcej akcji złodziejki i za to je lubię ;D.

Jeanne

Miałam podobne odczucia czytając mangę, Maron "nagle" zakochała się w Chiakim i nic innego tam już się nie działo.

ocenił(a) serial na 9
Exi

Mi się to anime z początku nie podobało ale jakoś zmieniłam zdanie :) Wydawało mi się nudne ale gdzieś koło 20 odcinka wciągnęło mnie na amen. Teraz jestem już przy 30 odcinku i wydaje mi się, że się nieco poprawiła kreska, jak dla mnie ładna mimo wszystko, i bardzo podobają mi się transformacje w drugiej serii. Ah, te skrzydełka i różyczki, chociaż jakichś męskich transformacji mi tu zabrakło, dlatego ogólnie wolę shounen anime :) Ale jak na razie KKJ to moje ulubione shojo anime. Ale może ja się tylko dlatego tak tym zachwycam bo jeszcze niewiele widziałam? No cóż, pooglądamy zobaczymy i może tu jeszcze wrócę z nowymi refleksjami na ten temat.

Night_Shojo

a na jakiej stronie ogladalas/les? i czy pl napisy byly?

użytkownik usunięty
mania19

Zaakceptowałaś z polecenia ramsaya?

Nie. Myslalam, że bana dostałes i chciałam sprawdzić.

użytkownik usunięty
mania19

Można inaczej. Za co bana?

A no, że probować sie zalogowac na kogos wiem, ale byłam zalogowana. A nie wiem, ostatnio krytykowałes widzialam troche zmiany a i tak jestes na czarnej liscie Wizzarda. Spoko juz wywalilam, wyjasnilo sie wiec nie ma tematu.

użytkownik usunięty
mania19

Bardziej interesuje mnie czy ramsay brał udział w nagonce Franka Underwzwooda.

Takie sprawy wyjaśniajcie między sobą. Ja z tym nie chce mieć nic wspólnego.

użytkownik usunięty
mania19

Nie ma czego wyjaśniać. Wyleciał już.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones