PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229232}
7,2 452
oceny
7,2 10 1 452
Kamikaze Kaitō Jeanne
powrót do forum serialu Kamikaze Kaitō Jeanne

według mnie trzeba było jeszcze wstawić do końcowych odcinków jakiegoś przystojnego Antychrysta, no nawet takiego Damiena z filmu "Omen" i wogóle oprzeć się na Apokalipsie opisanej w Biblii! Jeanne pokonuje Antychrysta wsparciem Trójcy Świętej i innych Świętych, no i na sam koniec, gdy już nie ma nadzieji na uratowanie niewinnych ludzkich dusz, które ucierpiały podczas bitwy, przybywa Najświętszy Zbawiciel [czyt. Jezus w wersji mangowej], i po błaganiu Jeanne [pod postacią Joanny D'Arc] zamiast zabierać wszystkich na Sąd Ostateczny, odnawia wszystkie zniszczenia, niweluje choroby i zarazy, a wszyscy ludzie żyją teraz zdrowi i pełni wigoru.
taki byłby mój Happy End! xDD
a wtedy by było ciekawie ]:-) albo przynajmniej zrobić coś a'la Neon Genesis Evangelion

a pozatym, to szkoda że Access nie stał się bardziej ludzką postacią [znaczy - nie urósł, tak jak Fin] - przypomina mi to troche sytuację z Sailorek, Luna człowiekiem się stała, Artemis nie. O Dianie wogóle nie wspomne...

ocenił(a) serial na 9
Princess_Maron

A ja to bym wolała smutne zakończenie (tak jak np. w Chrno Crusade).

Night_Shojo

Mi sie podobało zakończenie, które było w mandze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones