PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372303}

Kanon

7,8 1 276
ocen
7,8 10 1 1276
Kanon
powrót do forum serialu Kanon

Kanon jest jednym z anime, które oglądnęłam od początku do końca. Bardzo spodobała mi się jego magia, to, że potrafi wycisnąć łzy (zwłaszcza kiedy Makoto "odeszła"), a także rozśmieszyć.
Początek jest bardzo ciekawy, najbardziej trafny, bo coś się dzieje, bohaterzy sobie żartują, a jednocześnie oglądacz skupia się na akcji i snuje wizje, jak to się wszystko skończy. Z końcem jest już nieco słabiej, poznajemy tylko wspomnienia Yuichiego. Przyznam szczerze, że troszkę się rozczarowałam, ale dotrwałam do końca i jestem pewna, że kiedyś obejrzę Kanon jeszcze raz. :)

kabiska

Przyznam, że nie bardzo rozumiem o co chodzi w ostatnim epie. Dla mnie, tak jak ktoś napisał to w innym topiku, cały Kanon obyłby się bez Ayu i można byłoby pociągnąć wątek z Nayuki, która jest najbardziej pozytywną postacią w tym anime :P

Anime "dobre", 7.

dO_ozer

O co chodzi w ostatnim epie? Napiszę tylko w skrócie, żeby nie robić wielkiego spoilera. Chodziło głównie o znalezienie Ayu w jej śnie przez Yuichi'ego, który wreszcie dał jej tą czerwoną opaskę. ;)
Jeśli chodzi o Ayu. Ja myślę inaczej niż dO_ozer. Moim zdaniem gdyby nie Ayu, to Kanon byłby o wiele mniej magiczny i nawet Nayuki by tego nie naprawiła. To znaczy: Można by było jakoś zrobić, żeby wątek Nayuki trochę bardziej pociągnąć zamiast wątku Ayu, ale myślę że wtedy czegoś by mi naprawdę brakowało.

ocenił(a) serial na 9
kabiska

Anime jest swietna. Dawno sie tak nie wzruszylam, muzyka, klimat, scenariusz wszytsko na plus.

ocenił(a) serial na 10
kabiska

Wszystkie tytuły mające związek ze studiem Key i Junem Maedą mają właśnie 'tę' magię, której słowami wyrazić się nie da, to się po prostu czuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones