PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127193}

Kapitan Planeta

Captain Planet and the Planeteers
6,6 6 332
oceny
6,6 10 1 6332
5,7 3
oceny krytyków
Kapitan Planeta
powrót do forum serialu Kapitan Planeta

jestem tu po raz pierwszy,czy ktoś mi może powiedziec jak mam te odcinki obejżec?

ocenił(a) serial na 10
asia_24_24

Z dubbingiem polskim nie obejrzysz nigdzie ,bo tylko ja mam prawie wszystkie odcinki,ale po angielsku dvdrip jest,tylko nie moge podac gdzie,bo zablokuje sie post,podaj meila,to ukierunkuje Cie

maciek27

maciek27 możesz podać namiary na kapitana planetę z dubbingiem? mój mail kucyk2184@wp.pl

ocenił(a) serial na 8
maciek27

mi też mółbyś podać? pogodagreen@gmail.com

maciek27

maciek27 jeżeli jest taka możliwość to również chciałem cię prosić o namiary na wersję z dubbingiem tadekjaw@gmail. com

ocenił(a) serial na 8
maciek27

ja również poprosze:) pauli2222@poczta.fm

maciek27

O to ja bym takze mogla prosic? alvidaa@hotmail.com

ocenił(a) serial na 10
Alvidaa

Nie ma możliwości,ponieważ tego nie ma na internecie oficjalnie

ocenił(a) serial na 9
maciek27

Witaj
Chwaliłeś się że masz prawie wszystkie odcinki Captain planet po polsku. Bardzo mi zależy by moje dziecko mogło zobaczyc tę bajkę, a na angielski jeszcze za szybko. Czy dałbyś sie jakoś przebłagać / sprowokować / przekupić i w jakiś sposób udostępnił te materiały?

ocenił(a) serial na 10
Bartosz_Pstragowski

dzien dobry panu,prosze napisac na priv,tam porozmawiamy

ocenił(a) serial na 9
maciek27

Chętnie, próbowałem ale nie mogę.... Nie mam odpowiedniej ilości punktów by tworzyć treści więc nie mogę się skontaktować., Prosże napisać do mnie (to powinno zadziałać jeśli pan może tworzyć treści) bądź na mail. qwejtspecnaz@gmail.com
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
Bartosz_Pstragowski

ale mi sie wydaje,ze trzeba miec studio i dobry sprzet aby zrobic profesionalny dubbing, w warunkach domowych to chyba sie nie da

ocenił(a) serial na 9
maciek27

Wszystko można... kwestia nakładów i wiedzy.... No i oczekiwanego rezultatu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones