PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127193}

Kapitan Planeta

Captain Planet and the Planeteers
6,6 6 332
oceny
6,6 10 1 6332
5,7 3
oceny krytyków
Kapitan Planeta
powrót do forum serialu Kapitan Planeta

Ja i kumpel ogladalismy to zawsze jak sie dalo. Razem z "Magicznym Kamieniem" (czy cos takiego) bylo to
czolowka najlepszych filmow. Wspomnienia...

0Mack0Cody

O tak, hehe, ale się sentymentalnie zrobiło.
Przychodziło się ze szkoły i włączało się TVN na "Kapitana planetę",,
"Super świnkę" lub inne bajki ehh..... wspomnienia ;)

ocenił(a) serial na 3
DorkaEm

Ach, tak...również oglądało się ten bloczek. Jednak "Kapitana Planetę" oglądałem jedynie dlatego, że...nie było nic innego w tym czasie do oglądania, a po tym były inne kreskówki. Jedna z najnudniejszych, najmniej kreatywnych bajek z mojego dzieciństwa. Wszystko sprowadzało się do tego samego: Dzieciaki, która mają niewielką do zerowej ilości osobowości, próbują uratować coś związanego z ekologią, ale są całkowicie bezużyteczne (Zauważyliście? Nigdy nie udało im się samym czegoś osiągnąć. Dlaczego Gaja wybrała właśnie ich? Są beznadziejni) , więc wzywają kapitana. On rozwiązuje wszystko w parę minut, a ja do tego punktu jestem już tak znudzony, że już nawet mnie nie interesuje jakie ekologiczne przesłanie chcą we mnie wcisnąć na koniec. Fakt, był to show który miał coś uświadamiać dzieciom. Niestety, nie udało im się uczynić tego interesującym, więc i przesłanie ginie w otchłaniach nudy.
Mimo, że show z dzieciństwa, nie czyni go to od razu dobrym. Dlatego moja ocena :3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones