PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402987}

Kaszmirowa mafia

Cashmere Mafia
6,9 210
ocen
6,9 10 1 210
Kaszmirowa mafia
powrót do forum serialu Kaszmirowa mafia

Bardzo podobny do Gotowych na wszystko - też 4 przyjaciółki, które zawsze mogą na siebie liczyć, są przebojowe i gotowe na wszystko, ale ogląda się przyjemnie. Zobaczymy co będzie dalej :D

Kreseczka

Hej kreseczko, ciężko Cie złapać.. Wybacz że tak trochę nie na temat, ale chciałem się coś spytać. To Ty pytałaś się jak można nagrać sobie filmiki z youtube, no nie? Odpowiedziałem ci dosyć dokładnie, podając adres takiej stonki przez którą można to robić. Ale Twój post dosyć szybko zniknąl. I właśnie nie wiem czy to Ty go skasowałaś odrazu po przeczytaniu odpowiedzi (nie żebym czekał na podziękowania, już się przyzwyczaiłem że z tym bywa ciężko) czy został skasowany przez moderatora za "złamanie regulaminu"? Bardzo mnie to ciekawi, bo skasowany być niepowinien, nie podałem przecież jakiegoś torrenta, tylko adres całkowicie legalnej, służącej do tego i polecanej również przez youtube strony. Dziwne by to było, ale warto wiedzieć na przyszłość...

A co do tego serialu, widzę że gra tam Lucy Liu, którą najlepiej pamiętam z serialu Ally McBeal, więc już ma u mnie plusa.

Argento251

Tak, to ja to napisałam i niestety temat z niezrozumianych dla mnie powodów zniknął zanim zdążyłam przeczytać odpowiedź, czego bardzo żałuję, bo było to dla mnie ważne. Przepraszam, że zabrałam Ci tyle czasu na wyjaśnianie mi tego na darmo. Ale bardzo dziękuję :)) A ja pozostanę dalej w niewiedzy na temat filmików z YouTube...

Kreseczka

Nie ma sprawy. Napisałem Ci to jeszcze raz, na mojej stronie w blogu "filmowe to i owo" (wśód komentarzy). Odpisz później tam, bym wiedział czy wszystko gra, ok?

Kreseczka

Bardzo się cieszę że wszystko się udało, to była dla mnie przyjemność móc Ci pomóc. W końcu my, maniacy fimowi, musimy trzymać się razem, no nie? Co do odwdzięczenia się, to już to zrobiłaś - swoimi pięknymi recenzjami. Zwłaszcza tą z "Piratów z Karaibów". W jej początku pokazałaś, że znasz się na filmach, zaś w podsumowaniu, że je kochasz. To cudowne, jak ktoś ma takie serce do filmów jak Ty. Pod Twoimi słowami w recenzji "Domu nad jeziorem" (gdzie poraz kolejny to udowodniłaś) mógłbym się podpisać...

Jescze raz dziękuję że mogłem pomóc. Pa, trzym się ciepło.

(i jeszcze mała rada, otwórz na Swojej stronie jakiś temacik, choćby "temat dowolny" albo "poczta", by jak ktoś będzie chciał zostawić Ci jakąś wiadomość, miał gdzie to zrobić. Nawet o tym nie wiesz, ale przez te recenzje masz napewno wielu fanów...)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones