Kasztanowy ludzik
powrót do forum 1 sezonu

Cudownie ocaleni?

ocenił(a) serial na 7

W ostatnim odcinku, jak już byli w tej piwnicy, gość oblał ich benzyną i to obficie, ale pod podpaleniu domu płomienie jakoś cudownie ich omijały i mieli czas na wycinanie krat.. serial fajny, ale mi osobiście ten moment zaleciał tandetą..

ocenił(a) serial na 7
MMartyMcfly

Snop iskier z piłowanych krat nie podpala ani ciuchów bohatera, ani oparów benzyny w piwnicy, słabe.

ocenił(a) serial na 7
MMartyMcfly

a kobitka z nadciętą ręką nie wykrwawia się w kilka minut tylko jeszcze ma siłe wyłazić przez mikrookienko przez które na oko dorosła osoba nie miała prawa się przecisnąc. Cały film się oglądało całkiem dobrze ale ten koniec trochę nie za bardzo wyszedł. A i jeszcze po tym wszystkim facet ( Hess) który na co dzień nosi okulary, spokojnie sobie prowadzi samochód bez okularów ( zostały zbite) :))

ocenił(a) serial na 8
kargulowa555

Zależy jak silną ma się wadę. Przy mniejszych da radę jechać bez, choć jest to uciążliwe i pewnie trochę niebezpieczne, ale w sytuacji awaryjnej (zbicie okularów) jak najbardziej do zrobienia.

ocenił(a) serial na 8
kargulowa555

Tego akurat nie rozumiem. W książce rękę miała już odciętą i założoną opaskę uciskową.

ocenił(a) serial na 7
MMartyMcfly

A mnie ciekawi jak ten Genz nadział się na tę gałąź??? Przecierz jak mieli wypadek i on teoretycznie wypadł za szybę, to w jaki sposób nadział się plecami na tę gałąź, powinien chyba brzuchem....

ocenił(a) serial na 8
ewej

Dokładnie...

ocenił(a) serial na 7
ewej

No nie koniecznie xD Zależy jak był ustawiony w samochodzie, bo w momencie gdy wypadł przez szybę, mógł być ustawiony plecami do kierownicy

ocenił(a) serial na 8
ewej

W filmie zmienili te scenę :) W książce oboje wylecieli przez okno i on zie nadział na kasztanowca.

użytkownik usunięty
viper134

Faktycznie,niektóre rzeczy w filmie zmienili ale i tak jest bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 7
MMartyMcfly

Konwencja :)

ocenił(a) serial na 7
MMartyMcfly

Też mi się to nie podobalo, ostatecznie wpłynęło to na obniżenie przeze mnie oceny o 1, byłaby ósemka.

ocenił(a) serial na 5
MMartyMcfly

Gdybym przeczytał ten wątek przed oglądaniem, zaoszczędziłbym 6x51min. Faktycznie serial byłby dużo lepszy gdyby nie bzdety w ostatnim odcinku.

ocenił(a) serial na 6
MMartyMcfly

Ostatni odcinek to stolec

Crazy_3

No i kolejnego dnia po nocnej masakrze wszyscy na luzie jadą, wprawdzie jak na kacu, ale stoją prosto, w finalna akcje. Reke zdazyli zszyć i wypisac ze szpitala nawet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones