Kasztanowy ludzik
powrót do forum 1 sezonu

Kim był Linus Bekker? Dlaczego siedział za zabójstwo córki Rosy? Bylo powiedziane, że nie pamietal co sie z nim dzialo i ze wmowili mu, ze to zrobił. Ale czy byl jakis konkretny powód dlaczego akurat on był „wrobiony”? Bylo powiedziane, ze pacjenci nie mają dostepu do wiadomosci, a szczegolnie tych o morderstwach, wiec skąd on wiedzial o kasztanowych ludzikach? Dlaczego powiedzial „jestem częścia jego planu, zostałem przez niego wybrany”? Czy to miało jakiś głębszy wątek i go przegapilam, czy po prostu on byl chory psychicznie i „przypadkowo” został wrobiony i sobie ubzdurał, że jest „wybrany” i sie przyznał?

ocenił(a) serial na 7
pjooona1

Po zakończeniu ostatniego odcinka wnioskuje, że dowiemy się w kolejnym sezonie... :/

pjooona1

Tak jak Equiz domyślam się, że zostawiono furtkę na kolejny sezon. Mimo wszystko dziwnie to zrobili, bo główny wątek wydaje się rozwiązany. Poczekamy, zobaczymy ;)

ocenił(a) serial na 7
pjooona1

Bo on się włamał do archiwum policyjnego i oglądał zdjęcia z miejsc zbrodni. Jednym z nich było to z tej kasztanowej farmy, z której pochodził Toke i jego siostra. Możliwe że tak jak Hes widział te ludziki i zauważył też ludzika w rzeczach z plecaka tej porwanej córki pani polityk. A kolejnego sezonu zapewne nie będzie, bo czemu niby ma być. To ekranizacja, jest w formie mini serialu 6 godzinnego.

ocenił(a) serial na 6
pjooona1

Odpowiedzi na Twoje pytania są w książce. Mnie osobiście czytanie tej książki strasznie męczyło i nie dałem rady dokończyć, ale na szczęście są audiobooki :P

ocenił(a) serial na 6
pjooona1

ja to interpretuję tak, że Bekker mógł się z bliźniakami znać z psychiatryka - zarówno Bekker jak i Astrid mają taką historię. Mógł historię na farmie usłyszeć bezpośrednio od Toke i dlatego mieć na tym punkcie fiksakcję

pjooona1

Był czubkiem, którego kręciło przeglądanie zdjęć z miejsc zbrodni. A, że był chory psychicznie to łatwo go wrobili w morderstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones