PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729176}

Blood Blockade Battlefront

Kekkai Sensen
7,0 508
ocen
7,0 10 1 508
Kekkai Sensen
powrót do forum serialu Kekkai Sensen

Trailer

ocenił(a) serial na 5

Najbardziej wyczekiwana przeze mnie seria tego sezonu, a przez ten trailer jeszcze bardziej nie mogę się jej doczekać:

https://www.youtube.com/watch?v=5jIMtTXUfuA

ocenił(a) serial na 8
Midgardsorm

Zapowiada się świetnie. Jestem już po 2 odcinkach i zaraz biorę się za trzeci. Co ciekawe to anime jest na podstawie mangi Yasuhiro Naitou - człowiek któremu zawdzięczamy Triguna, reżyserem jest Rie Matsumoto która dwa lata temu pracowała przy kompletnie pokręconym Kiousougiga, a za design postaci odpowiada ten sam Toshihiro Kawamoto z Cowboy Bebop. Po dwóch odcinkach mogę powiedzieć że elementy tych wspomnianych produkcji czuć tu na każdym kroku. Nawet główny bohater z wyglądu przypomina trochę zaokrąglonego i odmłodzonego Spike'a Spiegel'a.

ocenił(a) serial na 8
gagarin77

Przyjemnie się oglądało ale czegoś mi zabrakło. Na pewno poświęcono za mało czasu na tą mgłę i jak to się zaczęło. Wiem, że jest po drodze to mniej więcej tłumaczone ale jak dla mnie za krótko. Było coś w stylu "pierdykła mgła, a teraz oglądajcie jak sobie tam frajerzy radzą"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones