PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807006}

Kemping

Camping
5,2 745
ocen
5,2 10 1 745
Kemping
powrót do forum serialu Kemping

Słaby

ocenił(a) serial na 3

Jak chcecie zobaczyć najgorszy serial ze stajni HBO to proszę bardzo. Nie wiem poco to komu. Adresat tego filmu jest mi nieznany. Nigdy nie byłem fanem J. Garner. Ale to jak zagrała Kathryn...Głowna bohaterka jest tak odpychającą, wredną zołzą że miałem ochotę kopnąć ją w d... Nie wzbudza nawet odrobiny sympatii. W realu ominołbym taką babkę szerokim łukiem. Jej mąż to nijaki koleś bezbarwny i chyba bezpłciowy. Reszta obsady to standartowa sztampa i przewidywalny poprawny politycznie klucz. Najbardziej szkoda mi J. lewis. Co ona tu robi? Nie polecam ani to zabawne ani odkrywcze. Na szczęście odcinki są krótkie więc da się to jakoś obejrzeć żeby wyrobić sobie zdanie.

ocenił(a) serial na 2
lornemalwo

Podpisuje się wszystkimi kończynami pod tą opinią. Dotrwałam do połowy drugiego odcinka i miałam mord w oczach. Główna bohaterka jest tak przerysowana, że staje się niewiarygodna. Potrafi jednak wzbudzić do siebie niechęć w trybie ekspresowym. Jej mąż, pantoflarz, przez to jak się daje traktować, też traci i trudno go dażyć sympatią... Toż on wierzy w jej "fantomowe miesiączki". Nic, tylko użyć przemocy, by się chłop wreszcie ocknął i poszukałam swoich... No, wiecie. Trudno było mi się skupić na reszcie postaci, gdyż całą przestrzeń wypełniła mi ta fatalna para.
Tylko Tennanta mi żal - lubię go i cenię za warsztat. Jak się dał wmanewrować w tak słaby serial?

ocenił(a) serial na 1
lornemalwo

uff a myślałem ze tylko ja nie przeszedłem 2 odcinka.. Jennifer pokazała tu swoją największa wadę, kiedy próbuje być śmieszna jest tragiczna i irytująca, szczerze nie widziałem nigdy dobrego filmu. Może Juno, bo tam było jej mało..

SWoland

Jest z wami :) Nie jestem w stanie tego dłużej oglądać. Chyba najgorsza produkcja HBO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones