PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827828}
7,5 958
ocen
7,5 10 1 958
Kengan Ashura
powrót do forum serialu Kengan Ashura

Tytuł jest mocno inspirowany BAKIM, tylko mniej absurdalny. Specyficzny typ animacji którą ostatnio promuje netflix tutaj póki co wypada najlepiej. Bohaterowie są ciekawi, a walki brutalne. Anime nie jest tak brutalne jak BAKI ale poziom walk na podobnym poziomie. Cały sezon można obejrzeć za jednym posiedzeniem.

auranoir85

Ale Baki oceniłeś wyżej, a z tej tutaj wypowiedzi można by odczytać, że to Kengan Ashura oceniasz wyżej. Ja jestem na początku i dałem na razie tymczasową ocenę, myślę że nieco niższą niż będzie przy końcu, ale na razie wkurza mnie ten typ Kazuo Yamashita.

wilczekstepowy

Kengan Ashura w porównaniu do Baki zdecydowanie dłużej się rozkręca, ale później to w fantastyczny sposób nadrabia. Walki są świetne, tak jak na tego typu świat anime przystało, podobnie, jak w Baki bardzo absurdalne, choć narrator na początkach pojedynków i czasami w ich trakcie wprowadza nas w świat prawdziwych sztuk i sportów walki dzięki czemu wydają się bardziej rzeczywiste, ale nie ma co się łudzić.

[UWAGA SPOILER!!!]

Anime w którym gość robi sobie miecze z własnych kości biodrowych i ukrywa je wewnątrz przedramion nie może być uznane za zbyt wielce realistyczne. ;)

ocenił(a) serial na 7
auranoir85

Moim zdaniem wypada lepiej od Bakiego :) w kwestii Fabularnej. Wiecej opowiadają o postaciach maja jakąś wiekszą historię i jest jakas akcja poza turniejem ;)

auranoir85

Obejrzałem całość. Wydaje mi się nie tylko "inspirować" Bakim, ale też innymi anime. :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones