PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827828}
7,5 958
ocen
7,5 10 1 958
Kengan Ashura
powrót do forum serialu Kengan Ashura

Kreska rewelacyjna, bohaterowie ze świetnymi portretami psychologicznymi, częste zwroty akcji - dla mnie bomba. Wiadomo co z sezonem 3?

użytkownik usunięty
alFayed

Oficjalnego potwierdzenia co do trzeciego sezonu nie ma, ale z tego co czytałem, odbiór tego serialu był pozytywny, więc prędzej czy później kontynuacja powinna się pojawić.

Coś długo trzeba czekać. Gdzieś czytałem, że najwcześniej ma się ukazać dopiero w 2022 roku.

użytkownik usunięty
wilczekstepowy

Dzięki za info. Trzeba niestety cierpliwie czekać. :S

ocenił(a) serial na 8

W aplikacji z serialami wyświetla się po obejrzeniu dwóch sezonów że to koniec , więc prawdopodobnie serial skasowali :( :(

użytkownik usunięty
Tibn

Przecieki już wyszły w 2020 roku, że Larx Entertainmed studio wystartowali z produkcją trzeciego sezonu. Obecnie przez COVID strzelam, że najbardziej prawdopodobna data premiery to 2022 rok.


https://medium.com/@minecricket21/kengan-asura-season-3-realese-date-confirmed-f orm-inside-sources-a35266e8d8f3

ocenił(a) serial na 8

to by było super ,dzięki za info

ocenił(a) serial na 10

ja czekam do dzis, najlepsze anime jakie oglądałem

użytkownik usunięty
Miki10M

Doczekałeś się. Premiera trzeciego sezonu we wrześniu tego roku.

użytkownik usunięty
wilczekstepowy

Dopiero teraz znalazłem przeciek z poprzedniego roku, że bankowo będzie 3 sezon. Link podałem w osobnym komentarzu.

Nie mogę się doczekać, bo to dobra produkcja jest.

użytkownik usunięty
wilczekstepowy

3 sezon będzie we wrześniu tego roku. Reklamują go jako >season 2< lub po prostu >part 3<, gdyż druga część jest tak naprawdę drugą częścią sezonu pierwszego. xD Porąbane. 

Dziękuję, dobrze wiedzieć. Dłuuuugo się na to czekało, zdążyłem w między czasie kolejny sezon Bakiego obejrzeć, fajnie że i Kengan Ashura niedługo będzie gotowy.

alFayed

Ponoć jeszcze 3 miesiące do premiery sezonu.

ocenił(a) serial na 10
wilczekstepowy

Dzisiaj wleciało na Netflixa 12 odcinków drugiego sezonu. Druga część pewnie jeszcze w tym roku.

ocenił(a) serial na 10
GrandFan

Nie da się edytować komentarza, więc poprawiam: reszta odcinków będzie na początku 2024 roku.

GrandFan

Wow, super. Dziękuję GrandFan za tą dobrą wiadomość.

ocenił(a) serial na 7
alFayed

O nie! Czytam te komentarze sprzed 4 lat, jak ubolewaliście, że nie ma jeszcze 3 sezonu (tak na prawdę drugiego) a ja właśnie go obejrzałem... to co?! Na 4 też trzeba będzie czekać 4 lata?! Łola boga!!! :OOOOOOOO

Ruin

W sierpniu nowa porcja odcinków.

ocenił(a) serial na 7
masztaf98

Byłoby super! Trzymam kciuki :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones