PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98661}

Berserk

Kenpū Denki Berserk
8,2 6 490
ocen
8,2 10 1 6490
Kenpū Denki Berserk
powrót do forum serialu Kenpū Denki Berserk

Zakończenie serii w takim momencie... i to bez perspektyw na kolejne części tej wciągającej, rewelacyjnej opowieści. Intrygujący bohaterowie, wartka akcja, ciekawa fabuła i piękny, klimatyczny OST. Prawdziwe męskie kino.

ocenił(a) serial na 8
Logan_6

nie ty pierwszy i pewnie nie ostatni :) Zobacz sobie film kinowy jeśli jeszcze nie widziałeś - jadą z fabułą od początku i w 3 częściach mają zawrzeć historię z serii tv i być może siłą rozpędu zabrną w kolejne ekranizacje. Trzeci film ma mieć premierę w Japonii w styczniu.

gagarin77

Na kinówki pewnie się skuszę. Ubolewam jednak nad tym brakiem kontynuacji - owszem, mangę sobie poczytam, bo jest ogólnodostępna on-line - ale dla mnie to nie to samo, co anime, które zdecydowanie bardziej preferuje.

Logan_6

Nie każdy przepada za dark fantasy, też zacząłem od serii TV, i dopiero później sięgnąłem po mangę, którą przeczytałem zresztą już 5 razy(oczywiście manga się jeszcze nie skończyła:), jest sporo różnic w porównaniu z serią TV i manga jest zdecydowanie lepsza, jak sięgnąłeś po anime to koniecznie musisz sięgnąć po mangę. Jak kolega wyżej wspomniał nowe kinówki także trzymają poziom.

ocenił(a) serial na 10
Logan_6

Nie tylko męskie, byłam zachwycona anime więc w dwa dni przeczytałam całą mangę, ale że po polsku jest dopiero 37tomów, sięgnęłam po angielsku by być na bieżąco, zawsze to dwa rozdziały w przód.

Nikola19

Pisząc "męskie" miałem na myśli tematykę i sposób jej przedstawienia, co wcale nie wyklucza dla mnie zainteresowania ze strony płci pięknej :)

ocenił(a) serial na 10
Logan_6

Cóż za gentleman, może i należę do płci "pięknej" ale uwielbiam tego typu klimaty :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones