PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98661}

Berserk

Kenpū Denki Berserk
8,2 6 490
ocen
8,2 10 1 6490
Kenpū Denki Berserk
powrót do forum serialu Kenpū Denki Berserk

Gdybym nie trafił na ten tytuł to nigdy bym nie obejrzał wspaniałej serii filmów, po obejrzeniu których sięgnąłem po mangę, która jest po prostu doskonała.

A tak marginesie fani BERSERKA radujmy się, ponieważ już w lipcu będziemy mieli kontynuację historii zawartej w filmach i serialu. Ma to być serial i miejmy nadzieję, że będzie to w lepszej oprawie audiowizualnej niż teaser, który można znaleźć w necie.

Gotei13

Hej, czyli od lipca 2016 będzie kontynuacja? Mam jedno pytanie dlaczego zrobili serial i mini serial i zawarli w nich takie same historie?

biala_firanka

Tak od lipca ma być kontynuacja wydarzeń ze starego serialu TV i z serii filmów. Z tego, co mi wiadomo to serial zakończył się w momencie zaćmienia ze względu na to, że materiał źródłowy, czyli manga Kentaro Miury liczyła wówczas 13 tomów, które zostały zekranizowane. A seria filmów miała liczyć sobie 10 części, jednak niestety projekt nie został ukończony. Studio 4*C utknęło ze swoją ekranizacją w tym samym momencie, co stara seria TV, a szkoda, bo moim zdaniem te filmy miały naprawdę niezwykły potencjał. Przede wszystkim mieli doskonałe źródło naprawdę świetnej fabuły, a oprawa audiowizualna robiła swoje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones