PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140113}

Kimba - biały lew

Shinsaku jungle taitei
6,6 423
oceny
6,6 10 1 423
Kimba biały lew
powrót do forum serialu Kimba - biały lew

Nie wiem czemu ale tego typu bajki sprawiają, że przechodzą mnie dreszcze... Jakoś tak się dziwnie boję, a gdybym miała włączyć te bajkę.... wolę nie opowiadać ;P

alunieek

Dziwna jesteś

użytkownik usunięty
alunieek

To wcale nie jest dziwne, mam 23 lata a Muminki są dla mnie przerażające... rozumiem koleżankę choć Kimby nie widziałam

ocenił(a) serial na 10
alunieek

O tak... pamiętam Kimbę, to była chyba pierwsza moja ulubiona bajka i też bardzo lubię bajki tego typu.

alunieek

To wcale nie dziwne ja mam 25 lat i boję się kubusia puchatka ciągle jak go widzę to śni mi śię że goni mnie z prosiaczkiem... albo gumisie czy też krecik coś strasznego powinni to puszczać od 18 lat istne horrory 20 wieku...

Lecho1523

nie śmiejcie się... Ja jeszcze niedawno panicznie bałam się crazy froga. . A to tylko dlatego, że jeden z teledysków przypomniał mi jakiś koszmar. Już nie pamiętam jaki ale potem przez dwa lata jak tylko usłyszałam albo zobaczyłam go w tv to była dla mnie masakra. A moja siostra z to przez długi czas bała się tabalugi. Nie mam pojęcia dlaczego.

P.S. Ja też nienawidze muminków!

Lecho1523

lol jak mzona sie bac muminkowalbo kubusia puchatka;:DD:

alunieek

Bywa i tak...

Erthain

ja się bałem buki

dawidking2

Da. Każdy boi się czegoś innego.

Erthain

Ja się bałem robota kolejkowego z "Alternatywy 4". Ale to chyba zrozumiałe.

ocenił(a) serial na 8
alunieek

Akurat ta odnowiona wersja Kimby bardziej mi się podobała,bo miała nieco więcej ,,Akcji'' a ta pierwsza z 1965 taka dziecinna ;) i w wieku 6 lat zaczęłam oglądać tą nowszą wersję i nie była dla mnie straszna,ale powiedziałabym że bardziej dramatyczna,ja kiedyś oglądałam ,,Ginga Densetsu Weed'' i to była dla mnie dosyć straszne,jak na 6 lat =) ale i tak oglądałam bo się zaciekawiłam,ale rozumiem Twój strach przed tym serialem,więc sie nie martw,bo ja do dziś boję się Wilka z Akademii Pana Kleksa =D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones