PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201641}

Tramps Like Us

Kimi wa Petto
7,7 516
ocen
7,7 10 1 516
Kimi wa Petto
powrót do forum serialu Kimi wa Petto

Slodki serial

ocenił(a) serial na 8

Jak ktos moze sobie pozwolic na wyciecie 10 godzin z zyciorysu and doesn't mind English subs, bo tylko na taka wersje mozna liczyc, to polecam :)

PureNarcotic

Tak, jeśli ktoś nie widział jeszcze szczekającego Matsumoto, to ma na to niepowtarzalną okazję. ;]

Poza tym niektóre teksty są rozbrajające ("Even I have something against sleeping with a gay oyaji").

ocenił(a) serial na 10
PureNarcotic

Zupełnie się zgadzam. Poza tym, gra Matsumoto jest rozbrajająca. Sceny powrotów Sumire do domu były po prostu bezcenne :)

użytkownik usunięty
Kraecha

a gdzie można go obejrzeć? bo na mysoju jest, ale cały "broken" i chyba się wkurzę, bo akurat mi się matsumoto zaczął podobać...grrrr

użytkownik usunięty

http://www.dramacrazy.net/v/japanese-drama/kimi-wa-petto/

Dzięki, tylko dzięki temu linkowi mogłam obejrzeć :) Skusiłam się mimo, że manga jak dla mnie słaba i nieciekawa, ale serial wyszedł cudnie. Nie bójcie się tego angielskiego, ćwiczenie rozumienia w taki sposób jest i przyjemne i pożyteczne ;) będziecie się dobrze bawić ;)

użytkownik usunięty
_Blatta_

no problem :) cieszę się. I naprawdę oglądanie filmów z napisami po ang. bardzo pomaga w jego nauce ;P

użytkownik usunięty
PureNarcotic

zgadzam sie w 100%, świetny humor, teksty, ogólnie pomysł na drame. Ja bym nie wpadła na to że z mężczyzny mogę sobie zrobić zwierzaka domowego (i nawet ta rola mu nieźle wyszła). I te kędziorki do głaskania ^^ hehe

ocenił(a) serial na 9
PureNarcotic

BAKAfansubs właśnie tłumaczy tą dramę z tego, co wiem, więc niedługo będzie można ją na pewno znaleźć w sieci po polsku (wersja dla tych, którzy uczą się innych języków niż angielski xD).

Więcej info u mnie?

ocenił(a) serial na 9
wioletta_makuch

Ta drama super jedna z najlepszych jak dlamnie :)

PureNarcotic

Taki przyjemna, całkiem zabawna drama ;D
I Jun Matsumoto, kochaniutki ;D
Chociaż trochę mi się gryzła różnica ich wieku, a całkiem polubiłam Hasumi-sempai ^^ Był sympatyczny ;) A Momo mogła zostawić np dla mnie ;D

PureNarcotic

Ach, co jakiś czas powracam do tego serialu i się delektuję :) i za każdym razem żałuję, że nie ma kontynuacji. chociaż może lepiej, że nie zrobili kolejnej serii, bo pewnie Kimi straciłoby urok.

ocenił(a) serial na 9
PureNarcotic

zgadzam się ze wszystkimi. serial po prostu boski. jedna z moich ulubionych dram. chciałabym mieć takiego słodziutkiego Momo :D:D:D

ocenił(a) serial na 10
PureNarcotic

Absolutnie świetna drama! Jedna z lepszych jakie widziałam. A Sumire to była pierwsza postać kobieca w dramie która mi nie działała na nerwy i ją nawet polubiłam. Generalnie tą aktorke polubiłam. Matsujun był booooski! <3 noi bardzo fajne zakończenie jak dla mnie ^^

PureNarcotic

Fantastyczna drama!! Poświęciłam cały dzień i nie żałuję. Warto było!
Matsujun biegnący witać panią, ta jego czuprynka i w ogóle... Niewiele dram dotychczas widziałam, ale ta chyba będzie najbardziej przeze mnie lubianą :)

prorokinka

Właśnie skończyłam. Gdy zaczynałam byłam po absolutnie wszystkim związanym z Hana Yori Dango. Oglądałam całe Hana... bo ogromnie polubiłam Matsujuna. Kiedyś próbowałam obejrzeć koreański film (" You're my Pet"?) I ZUPEŁNIE nie mogłam tego oglądać.
Zaczęłam to... i co? Genialne. Nic mnie nie irytowało ( choć z dramami zazwyczaj tak jest) Rozmowy, teksty, reakcje, wszystko takie interesujące, w ogóle się nie nudziłam. Koyuki? Świetna. Nie wiem czy to dlatego, że jej postać nie jest właśnie taka kawaii i głupiutka tylko klasyczna, piękna i mądra ( ale też człowiek więc ma kompleksy i obawy), ale w każdym razie zagrała mega. Stworzyli super duet. I zakończenie też ciekawe - nie oklepane ( co jest rzadkie). Ogólnie mam wrażenie, że takich dram już się nie robi. ,,,,,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones