Kingdom
powrót do forum 2 sezonu

Zakończenie 2. sezonu

ocenił(a) serial na 8

Na samym końcu pojawiła się tajemnica kobieta w otoczeniu prawdopodobnie "hodowanych" zombiaków w klatkach. Jak myślicie, kim ona może być? Widziałem komentarze, że żona Mu-Yeunga, że zupełnie nowa postać. Ja wam powiem jak sądzę: sądzę, że jest to kobieta która znamy z 1 sezonu ale jej nigdy nie widzieliśmy. O kogo chodzi?

Chodzi mi o biologiczną matkę Lee Changa. W jednym z pierwszych odcinków (1 albo 2, nie pamiętam) 1. sezonu wspomniane było, że Lee Chang jest synem króla z nieprawego łoża, czyli po prostu bękartem (czytaj: Jon Snow xd). Król jednak uznał to dziecko za swoje i w ten sposób, jako jedyny potomek był uznany za księcia. Nie było jednak wspomniane, kim była kobieta, która urodziła naszego bohatera, jednak skoro z nieprawego to sądzę, że kobietą nieposiadającą żadnych tytułów ani praw, zwykła chłopka. Może głupie się wam wydawać, ale te dwie ostatnie sceny, jak pokazano twarz księcia a potem tą kobietę tak mnie natchnęły,że być może to właśnie jego matka biologiczna.

Jakie są wasze wnioski? Też uważacie, że być może to jego matka czy ktoś, kogo jeszcze nie znamy?

Goloriado

Jak dla mnie to jest za młoda na matkę Changa. Wydaje mi się, że to jakaś nowa postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones