PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479523}

Boys Over Flowers

Kkot-bo-da Nam-ja
7,7 2 922
oceny
7,7 10 1 2922
Kkot-bo-da Nam-ja
powrót do forum serialu Kkot-bo-da Nam-ja

jest to ranking nanajłądniejszą aktorkę kGABODA nAMJA.

W filmie widzimy same piękne panie, żadnej nie można odmówić urody, ponadprzeciętnej nawet powiedziałabym

Mój nr 1 stanowi niezaprzeczenie Goo Joon Hee która urodą i charyzmą przebija wszystkich
nr 2 aktorka którą z początku uznałam za ... brzydką, a potem zachwyciła mnie ona swoim urokiem i przesłodkim uśmiechem (a w ogóle tym jak ślicznie wygląda jej twarzyczka, gdy się uśmiecha) Guam Jen Di

Również Min Seo Hyun, która wygkląda jak gwiazda filmowa, ale ma dopiero miejsce 3 zasługuje na uwagę, swoją delikatnością i wytwornością ujmuje serca widzów:)


Chu Ga Eul- prosta ale o pięknej twarzy aniołka, co by tu dużo nie mówić

Także trzy fanki F4 wypadły ponadprzeciętnie pod względem urody, naprawdę łądne dziewczyny!

Ogólnie mówiąc nie wiem skąd oni wytrzaskali taką ekipę do filmu, gdzie wszyscy piękni i wyglądają jak gwiazdy filmowe (którymi są?)- zarówno kobiety jak i mężczyźni, chyba ich zmutowali na potrzeby filmu albo co...

Co wy na moje spostrzeżenia?

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Jeśli chodzi o samą urodę to dla mnie ex aequo Kim Hyun-joo(Goo Joon Hee)-jestem fanką jej urody i Kim So-eun( Chu Ga Eul) z racji, że nie potrafię wybrać przez różnice w wieku i obie są piękne w inny sposób...

Koo Hye-sun natomiast nie jest typową pięknością, a mimo to jest naprawdę urzekająca... Ogólnie lubię ją jako aktorkę i ogólnie osobę (wszechstronnie utalentowaną zresztą)

Lee Si Young- nie mogę się zdecydować... raz ładna, raz średnio ładna... osobiście bardzo lubię ją w związanych włosach...

Han Chae Young- coś w niej jest ale szczerze mówiąc nigdy mi się nie podobała...

Typ urody "fanek F4" nigdy jakoś do mnie nie przemawiał- tzn pełno takich dziewczyn w dramach, ładne ale niczym szczególnym się nie wyróżniające...

kto tam jeszcze był... Lee Min Jung- nie wiem dlaczego niektórzy się nią zachwycają... jak dla mnie ma coś irytującego w wyglądzie, jakoś nie potrafię jej polubić

"Ogólnie mówiąc nie wiem skąd oni wytrzaskali taką ekipę do filmu, gdzie wszyscy piękni i wyglądają jak gwiazdy filmowe (którymi są?)- zarówno kobiety jak i mężczyźni, chyba ich zmutowali na potrzeby filmu albo co..."

Może to z racji późnej pory ale nie zrozumiałam... Przecież oni wszyscy właśnie tak wyglądają... F4 to typowi flower boys (wszczególności Kim Hyun Joong i Kim Bum) których pełno w przemyśle koreańskim... Wysylizowali też ich nieźle i nieszczędzili pieniędzy... Zdecydowanie nie wyglądają jak normalni, przeciętni obywatele...

ocenił(a) serial na 10

a kto to są Lee Si Young-, Han Chae Young i Lee Min Jung? bo nie pamiętam po nazwiskach a w obsadzie ich nie widać?

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Imion nie pamiętam ale tak.. Lee Si Young grała tą niby przyjaciółkę Jan Di, Han Chae Young-miłość Ji Hoo?, Lee Min Jung- "narzeczoną" Goo Joon Pyo...

Kim Hyun-joo - prześliczna aktorka

ocenił(a) serial na 7
Aigoo

wiele było ładnych, lecz w mój gust najbardziej wpasowała się Chu Ga Eul.

ocenił(a) serial na 9
into_the_moonlight

Lee Min Jung najładniejsza aktorka koreańska, bije cała reszte na głowe.

ocenił(a) serial na 10
CottonCrush

kurde, jak na dziś dzień to się muszę z tym zgodzić :D Choć kiedyś mnie irytowało niezmiernie, coś w jej wyglądzie

ocenił(a) serial na 9
into_the_moonlight

Mąż ją zdradza z modelkami, są tacy co mają za dobrze.

ocenił(a) serial na 10
CottonCrush

Co ty gadasz? A ona chyba od niedawna mężata czy się mylę? Od kiedy? Mają dzieci? I najważniejsze- który to jest tym jej mężem???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones