PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479523}

Boys Over Flowers

Kkot-bo-da Nam-ja
7,7 2 922
oceny
7,7 10 1 2922
Kkot-bo-da Nam-ja
powrót do forum serialu Kkot-bo-da Nam-ja

Wspaniały serial

użytkownik usunięty

Praktycznie nie zdarza mi się płakać podczas oglądania filmów lub seriali, ale przyzanaję, że podczas oglądania tej dramy płakałam aż kilka razy. Naprawdę dobra drama, bardzo wzruszająca... Polecam wszystkim.

Popieram, mi tez sie wyjatkowo pare razy zaplakało :P

Moja mama myślała że oszalałam jak oglądałam tą dramę. Na zmianę przy niej płakałam i śmiałam się :D Świetna drama polecam :)

Yuri_Sung

Twoja też ? O rany, ja zalana łzami, chusteczki leżą wszędzie na łóżku, a ona wchodzi i pyta się mnie, czy oszalałam... Oczywiście w najmniej odpowiednim momencie. Płakałam wiele razy, jak i również leżałam ze śmiechu. Brawo twórcom !

ocenił(a) serial na 10
Blaithin_fw

Haha to widzę że nie jestem sama, moja mama myślała że oszaleje, albo się śmiałam albo płakałam i w ogóle cały czas tą samą dramę oglądam, nie wiem jak to możliwe, że moja mama nie zauważyła, że to ciągle too samo :D
Bardzo polecam!!!

AngiBells

Moja zauważyła. I tylko "znowu ci ?!" o rany. Teraz oglądam Playful Kiss (gra tam Yi Hoo z boys over flowers). Przyjemna drama, ale nic, kompletnie nic nie przebije tamtej :) Po prostu mistrzostwo, aby tak grać na uczuciach widza, wielkie brawa :)

ocenił(a) serial na 10
Blaithin_fw

Ja też oglądałam i też jest fajna, ale Kgotboda Namja nic nie przebije mogłabym godzinami o tej dramie gadać :) Tylko nie mam z kim, raczej nikt z moich znajomych nie interesuje się tym...

AngiBells

To napisz na priv, o czym chcesz. Ja chętnie pogadam :)

AngiBells

Na jakiej stronie oglądałaś tą dramę? :} tez bym z chęcią oglądnęła? :)))

ocenił(a) serial na 10
Movie_Girl_10

na love drama, drama online lub viki :)

AngiBells

o wielkie dzięki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones