PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714970}

High School King of Savvy

Ko-kyo-cheo-se-wang
7,3 265
ocen
7,3 10 1 265
Ko-kyo-cheo-se-wang
powrót do forum serialu Ko-kyo-cheo-se-wang

Powiem tak główna postać męska super. Bardzo zabawna, mina którą ten koleś strzelał po prostu mnie rozwalała

https://38.media.tumblr.com/837e5d0d27a7b9b3b87496ea40291a21/tumblr_n7odb6v5es1r ix52jo1_500.gif

Podobało mi się jak odegrał postać starszego brata, pokazał zupełnie dwa różne charaktery, widać było dwie różne osoby.
Fajne były sceny z jego zespołem w biurze i z kolegami.
Co mnie drażniło to główna postać żeńska. Nie rozumiem jak on mógł skończyć z tą laską na końcu, zupełnie do siebie nie pasowali. Miałam wrażenie, że jej młodsza siostra jest już dojrzalsza niż ona. Ani nie miała wyglądu ani charakteru.

ocenił(a) serial na 7
mikashirota

Mam takie samo zdanie. Na początku ta sekretarka była zabawna a potem tak mnie irytowała. Ja nie wiem co on w niej widział.

ocenił(a) serial na 8
mikashirota

Zgadzam się...drama przezabawna...naprawdę polecam bo wszyscy bohaterowie są rewelacyjni. A juz główny bohater i jego przyjaciele to jest coś wspaniałego:) Ogólnie historia miłosna mogła być fajna ale z główną bohaterką to już przesadzili. Wiem, że miała być inna niz wszystkie ale ona była na serio dziwna. Praktycznie pod każdym względem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones