PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770914}

Kobiety w czerni

Mujeres de Negro
7,7 46
ocen
7,7 10 1 46
Kobiety w czerni
powrót do forum serialu Kobiety w czerni

Przypomina bardziej serial niż telkę! Ciekawa i niebanalna fabuła, piękne zdjęcia (pod tym względem rewelacja), dopasowana muzyka, intrygujące postaci i świetna obsada.

Entrada mi się podoba - dynamiczna, zapowiadająca wartką akcję, wszystko do siebie pasuje.

Jestem na duże tak po tym pierwszym odcinku!

Lineczka_filmweb

Ja już co prawda obejrzałam ten serial, ale jestem ciekawa wrażeń widzów w polskiej tv. ;) Faktycznie, nie jest to za bardzo telenowela, ale fabułę ma świetną, bohaterowie są prawdziwi, nie są specjalnie wyidealizowani, wręcz przeciwnie. Bardzo polubiłam niektóre postaci, a akcja trzyma w napięciu do samego końca. :)

klaudia1300

Klaudia, ile odcinków ma ten serial ?

agafija

Przepraszam, doczytałam że ma 51 odcinków w dwóch częściach. :)

agafija

W polskiej wersji serial ma 52 odcinki jeśli dobrze się orientuję. ;) Bo faktycznie, ostatni odcinek jest podzielony na dwie części.

klaudia1300

Zapowiada się ciekawie. Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
klaudia1300

Tak, finał jest dwugodzinny, więc u nas podzielili go na dwie części. :)

ocenił(a) serial na 10
klaudia1300

Jesteśmy już na półmetku i mnie się ta telka bardzo podoba! Jest akcja, ciekawe intrygi, nie ma nudy!

ocenił(a) serial na 9
Lineczka_filmweb

Ciekawe czy powstanie kolejny sezon :( Takie zakończenie

ocenił(a) serial na 10
marcinn1994

Może, ale i nie musi, bo dostaliśmy otwarte zakończenie i obie wersje mają rację bytu. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones